SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
wyższe cięzamulały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PUSHhard
no to super! to cieszy


noo:) dziewczyna zeszla z otylosci do nadwagi i nie mogla dalej nic ruszyc,wiec ja zachecilam do liczenia BTW i treningu silowego zamiast ciagle rowerka, no i jakis efekt juz jest:D raczej krzywdy jej nie robie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi obciecie wegli poki co tez nie zalamalo,troszke malo mam energii ale tor aczej wina kryzysu malzenskiego niz diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
nightingal
Corum

Najlepiej uczyć się a papier....

Papier można zrobić później.


Jestem tego samego zdania. Papier to tylko papier. Wiedzę się zdobywa samemu a nie na kursie.

Szczególnie, że kursy to kasa. U mnie na kursie były osoby, które nigdy ne ćwiczyły. W czasie kursu to były ich pierwsze wizyty na siłowni. Nie powinny takie osoby nawet być dopuszczone do kursu. Ale kasa u prowadzącego się zgadzała i wzięły udział. A może i egzaminy zdały na koniec - tego nie wiem.

W każdym razie kurs instruktora np. koszykówki to jakiś Mount Everest przy kursie instruktora kulturystyki obecnie robionego u kulturystów lub byłych kulturystów. Wiem byłem, robiłem. Kurs koszykówki to był jak studia podyplomowe. Rok ciężkiej pracy. Na boisku nas ganiali jak normalnych zawodników. Lekcje/treningi trzeba było prowadzić i realizować określone założenia treningowe. A w kulturystyce przynosisz pieczątkę że staż odbyty - i już.

Tak jak Corum pisze - najważniejsze samokształcenie i zdobywanie wiedzy na własną rękę. Reszta to dodatki.


Jak się postawię na nogi to może pomyślę o kursie na personala w Gdańskiej Akademii Sportu - tam te kursy to są długie i wyglądają solidnie.
Ale to też nieźle kosztuje + dojazdy +noclegi...

I jeszcze jakaś fizjoterapia mi się marzy.. I trening funkcjonalny..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaszek,ale Ty masz zupelnie malo wegla!!! rety!! no to juz prawie wyglada jak jedna z najnowszych diet katabolicznych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Corum
nightingal
Corum

Najlepiej uczyć się a papier....

Papier można zrobić później.


Jestem tego samego zdania. Papier to tylko papier. Wiedzę się zdobywa samemu a nie na kursie.

Szczególnie, że kursy to kasa. U mnie na kursie były osoby, które nigdy ne ćwiczyły. W czasie kursu to były ich pierwsze wizyty na siłowni. Nie powinny takie osoby nawet być dopuszczone do kursu. Ale kasa u prowadzącego się zgadzała i wzięły udział. A może i egzaminy zdały na koniec - tego nie wiem.

W każdym razie kurs instruktora np. koszykówki to jakiś Mount Everest przy kursie instruktora kulturystyki obecnie robionego u kulturystów lub byłych kulturystów. Wiem byłem, robiłem. Kurs koszykówki to był jak studia podyplomowe. Rok ciężkiej pracy. Na boisku nas ganiali jak normalnych zawodników. Lekcje/treningi trzeba było prowadzić i realizować określone założenia treningowe. A w kulturystyce przynosisz pieczątkę że staż odbyty - i już.

Tak jak Corum pisze - najważniejsze samokształcenie i zdobywanie wiedzy na własną rękę. Reszta to dodatki.


Jak się postawię na nogi to może pomyślę o kursie na personala w Gdańskiej Akademii Sportu - tam te kursy to są długie i wyglądają solidnie.
Ale to też nieźle kosztuje + dojazdy +noclegi...

I jeszcze jakaś fizjoterapia mi się marzy.. I trening funkcjonalny..


i otwórz własną siłkę, najl;epiej w CT! plis, plis, plis! już dzś mogę się zapisać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
PUSH, na początku byłam na 120g węgli i zamulało mnie chyba to, że nie trzymałam ich równo w kazdym posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no to na pewno... ja, jak zjem w posiłku więcej, to też zamulam: spać mi się chce i czuję, że natychmiast muszę się położyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ta silka Corum niech bedzie w stolycy !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaszek a nie wzrosly Ci wydatk na zarcie?:D wegiel tanszy niz bialko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium