SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135104

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
atramento - w rumunie nie odkładasz sztangi w ogóle w czasie serii, w martwym na prostych kładziesz na ziemi czy tam na podkładkach. O ile się nie mylę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Ej, ja nie jestem nikt. Swój do swego lgnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
A oprócz odkładania sztangi? Głównie chodzi mi ruch bioder i tor sztangi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kleine-hexe
Ej, ja nie jestem nikt. Swój do swego lgnie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Preria a moze by takw spamie wyznaczyc godziny gdzie zezwolone jest marudzenie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
atraMento
nightingal
atraMento
A tak w ogóle mam pytanie, wiem ze wałkowane bylo swego czasu wiele razy ale nadal mnie sie nie klaruje. Jaka jest róznica miedzy RDL a MCNPN. Na prostych sie do konca nóg przecie nie prostuje wiec jak to z tym jest?


w rumuńskim ruch zaczynasz od pozycji wyprostowanej cofasz biodra do tyłu opuszczając sztangę praktycznie po nogach. W momencie zejścia poniżej kolan pchasz biodra do przodu i tak się prostujesz.


To jest dla mnie oczywiste.
Co sie dzieje zatem przy MCNPN, czy sztanga nie idzie po udach? Pracują tylko plecy, biodra się nie cofają?


Z racji tej sztywności nóg sztanga raz, że może wędrować odrobinę dalej od ciała, a dwa to ruch w górę nie inicjujesz pchaniem bioder i ciągnięciem ciężaru w górę.

Ale tak szczerze - to są detale - jak zrobisz tak będzie. Byle pozycję trzymać i kota na plecach nie było. Te ćwiczenia są tak bliskie sobie, że dla osoby rekreacyjnie ćwiczącej wgłębianie się w takie detale techniczne ma niewielki sens.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
sss...
od 24 do 6 rano :P


to samo miałam proponować
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium