SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135106

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale czy nie mam prawa wymagac po tygodniu o odkurzenie albo sprzatniecie ubran ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
preria
jestem bardo asertywna:D kazdemu odmawiam:D


Podobno ludzie śmieją się najczęściej z rzeczy których się boją..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i on wraz tego nie zrobi wiec za dwa dni ponawiam prosbe/pytanie i jest afera bo sie czepiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
wymagać... nie wiem... która to dawała żołte kartki za niespełnienie obowiązku?
a macie podziałobowiązków np? wychodzisz rano i PROSISZ, by np odkurzył, a ty jak wrócsiz, to pomyjesz podłogi... coś takiego egzystuje u was? czy tylko nakazujesz mu, co ma zrobić, bo i tak siedzi w domu i nie ma co robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to u mnie bylo,dokladnie tak jest mowie trzeba poodkurzac juz,moglbys dzis? a ja po odkurzaniu myje zawsze podloge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
preria
i on wraz tego nie zrobi wiec za dwa dni ponawiam prosbe/pytanie i jest afera bo sie czepiam...


Sprzątnij Ty.
Zapakuj w worki na śmieci i gdzieś upchnij żeby Tobie nie przeszkadzały..
Nie pierz przypadkiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale moge tak kilka dni z rzedu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Corum
preria
i on wraz tego nie zrobi wiec za dwa dni ponawiam prosbe/pytanie i jest afera bo sie czepiam...


Sprzątnij Ty.
Zapakuj w worki na śmieci i gdzieś upchnij żeby Tobie nie przeszkadzały..
Nie pierz przypadkiem!



robie tak jak go nie-nawet nie zauwaza ze znikknely...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
preria
Corum
preria
i on wraz tego nie zrobi wiec za dwa dni ponawiam prosbe/pytanie i jest afera bo sie czepiam...


Sprzątnij Ty.
Zapakuj w worki na śmieci i gdzieś upchnij żeby Tobie nie przeszkadzały..
Nie pierz przypadkiem!



robie tak jak go nie-nawet nie zauwaza ze znikknely...


To w czym później chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest podzial,wisi na lodowce- nie stosuje go
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium