SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135182

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego szuka pracy zeby nie bylo wyjazdow za morze:/ a u inzyniera trudno znalezc taka co sie siedzi na dupie w biurze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
kurcze tez wam przeskakuje ten spam tak na poczatek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz - ja patrzę z mojej perspektywy i na bezrobociu, jak jeszcze mieszkałam z rodzicami, to im piekło na ziemi zorganizowałam. I sobie. Zero sprzątania, cały dzień w łóżku i nerw o wszystko.

SSS - nie odświeżaj po prostu, same się nowe wiadomości pojawiają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Jak cos pisze albo jak wy cos wrzucacie to mi na sam poczatek wszystko przeskakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
ej, a czy ty według siebie jesteś zawsze w porządku? ja widzę, że tutaj dominuje podejście, że twój facet to zło i najlepiej rozwód. ale mój chłopak też pracował w firmie, gdzie musiał siedzieć czasami 48h w biurze i mówił co to z nim zrobiło. że był wrakiem człowieka po 2 latach, jeżdził do rodziców, żeby czasami wyjechać z cholernej warszawy, żeby się oderwać i odpocząć.

ja sama jak zrezygnowałam z pracy, bo miałam już ofertę z innej, to miałam ochotę i op*****lałam się 2 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale czy to go usprawiedliwia zeby mowic mi : jak Ci sie nie podoba to sama se zrob to czy tamto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli go pytam czy moglbys cos tam cos tam. to on mowia sama se zrob,a moglby powiedziec, czy mozesz to za mnie zrobic,albo juz chwilka,zaraz albo tak zrobie to i to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo jak człowiek ma taką naturę, jak na, to często dąży do konfrontacji, bo to jest, nie wiem, oczyszczające i przynosi ulgę.
Teraz, jak już jestem tego świadoma, to się strasznie pilnuję, żeby się nie odgrywać na facecie. I z reguły go uprzedzam, że ma nie podchodzić, jak mam zły dzień. Ale to mi zajęło parę lat, aby do tego dorosnąć i jednak kilka poważnych rozmów z moją rodzicielką, co podobne cyrki miała z ojcem i już wiedziała jak to rozgrywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Preria czytalas ksiazke -faceci sa z Marsa a kobiety z Wenus?Jesli nie to polecam ,niektore rzeczy zaskakuja ,sposob myslenia facetow i w jaki sposob trzeba sie do nich zwracac ,zeby cos osiagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze parę lat temu to tylko czekałam, aż ktoś się do czegoś dochrzani, żeby wyskoczyć z pyskiem ;) Ale wtedy to faktycznie było u mnie na granicy a pewnie i za granicą depresji. Jak wszyscy wychodzili z domu to ryczałam w poduszkę ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium