SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135266

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
I najbardziej niepokoi mnie fakt, że nie jest odosobnionym przypadkiem. Poznałam kilka osób z tej "bandy" i są przesympatyczni do momentu aż wypływa temat "odżywiania"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Ale dziwne jest to, że to ona jest tak jakby jednostką i powinna czuć się, że tak to ujmę "inna", a jest pewna siebie i twierdzi, że wszyscy się mylą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Dużo czyta, interesuje się tematem, sięga do źródeł i badań naukowych i chyba te fachowe źródła podbijają jej pewność. Skoro są na to badania, to są dowody. Inni tych materiałów nie czytają, więc mają mniejszą wiedzę, więc są głupsi. Ja to sobie tak tłumaczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na zdrowa diete lejdis tez sa zrodla,podania i dowoy i nie uwazacie ze osoby ktore jej nie stosuja wiele traca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Hetavel
carrramba
Hetavel
Znam. Dziewczyna stosuje radykalną dietę roślinną

I jaka jest tak w stosunkach międzyludzkich itp? Próbuje przekonywać żebyś mięsa nie jadła???


Nie, ona nie przekonuje - ona indoktrynuje. Na każdym kroku pokazuje, że ludzie, którzy jedzą mięso są po prostu "biedni" i jej jest ich żal. Ona jest na innym poziomie, rozumiesz. Dziwne jest to, że to wbrew pozorom dość wykształcone i oczytane babsko. Mówi innym, że są ograniczenie, a jednak to ona taka się wydaje przez ten totalny brak tolerancji i akceptacji. Nie znoszę w ludziach takiego zafiksowania i braku dystansu.


No to to wygląda na typowe dowartościowywanie się czymś co stało się dla niej priorytetem. Ona myśli że jest ''wybrańcem'' i jest lepsza jedząc w ten sposób. To coś jak anorektyczka która myśli że jest super bo umie panować na tym że nie je a wszyscy inni są dla niej niższą klasą bo się jedzą normalnie

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To nie dieta to religia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Ja nie spotkałam w swoim życiu takich osób, więc nie wiem. Jedynie jakich notorycznie spotykam to są świadkowie Jehowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Ja uważam, że nie mam prawa oceniać nikogo tylko dlatego, że je inaczej. Nikogo nie nawracam wbrew jego woli. Jeżeli ktoś mnie podpytuje, to z chęcią coś podpowiadam. Nie każdy musi się interesować dietetyką, czytać badania z zakresu dietetyki sportowej i innej. Jeśli ktoś je drożdżówki bo je lubi i chce je jeść, to ja kompletnie nie mam z tym problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kazdy znajdzie odpowiednie badanie dla siebie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium