SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135144

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Są gorsze tragedie niż niesprzątanie.
I wg mnie brać rozwód to jest najprostsze wyjście. Ucieczka.
Kiedyś to jak się coś zepsuło to się naprawiało. A teraz się wyrzuca i kupuje nowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Corum- podziwiam Cie..... a jesli moge- jaki byl powod rozstania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Markoto, oglądam film Diablicy i paczę a na koću jest Atram... i kurde, piękna jest, ale prezencja jej nie poszła wg mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubiekaszke
Są gorsze tragedie niż niesprzątanie.
I wg mnie brać rozwód to jest najprostsze wyjście. Ucieczka.
Kiedyś to jak się coś zepsuło to się naprawiało. A teraz się wyrzuca i kupuje nowe.


dokladnie,ale ja juz sie wykanczam psychicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no wlasnie wszyscy mowia ze wlasnie pozowanie jej nie wyszlo i to jej przekreslilo droge do medalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
jest jeszcze terapia małżeńska...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
już wczoraj o tym mówiliśmy, chłop nie pójdzie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Markoto i z tym sięzgadzam... takie rwane to... tu noga nie dostawiona, za szybko, jak taka speszona trochę.. Diablica za to przepięknie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no wlanie moze jakas terapia? ale przede wszytskim musicie pogadac zbey podjac decyzje czy chcecie ratowac zwiazek czy juz wam sie nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
markoto
no wlasnie wszyscy mowia ze wlasnie pozowanie jej nie wyszlo i to jej przekreslilo droge do medalu

który jeszze może dostać, tak....?
masakra....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium