SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135109

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
markoto
preria pogadajcie , nie zachowuj sie jak dziecko , focha zawsze bedziesz mogla strzelic :D


ciagle o tym gadamy...ciagle to samo-ze ja mu cos kaze,bo on jest krol i nic nie bedzie robil,tylko ja nie widze jego sluzby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
oesssu Preria, wy to oboje macie już nastawienie bojowe i tyle... każde sobie widzę... jedno przeciw drugiemu. tylko rozmowa może to oczyścic i ustalenie faktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
PUSHhard
preria
PUSHhard
preria
:/ ale bede plakac :/


ja półroku po rozwodzie płakałam..... i żyję


ale bylas mloda:/ a ja jestem stara i wpadne w depreche jak nic


ale miałam małe dziecko i kredyt na głowie.....


Ja miałam małe dziecko i 150 zł dochodu..
I 37 lat na karku.
Ciężko było to fakt.
Ale można dać radę..
Każdy ma inaczej oczywiście - mogę powiedzieć jedno: "Tego kwiatu to pół światu"

Zawsze jest czas żałoby po kimś, po czymś..

Potem przychodzi czas oczyszczenia I życie znów nabiera barwy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
preria
i jak wyglada tezn kompromis?czy Twoj mowi CI: sama se sprzatnij jak Ci przeszkadza?

Jeżeli wydam mu rozkaz, to owszem, odpyskuje. Ale jeśli poproszę to zawsze sprzątnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Jezu preria wspolczuje... Moj maz jest moim przyjacielem i nie wyobrazam sobie zeby bylo inaczej...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubiekaszke
preria
i jak wyglada tezn kompromis?czy Twoj mowi CI: sama se sprzatnij jak Ci przeszkadza?

Jeżeli wydam mu rozkaz, to owszem, odpyskuje. Ale jeśli poproszę to zawsze sprzątnie.



moje proszenie to tez dla niego rozkaz...
Puszek, to samo wczoraj mu powiedzialam- ze na moje "ladna pogoda" on wyskakuje z ryjem,wiec to on jest j**niejty i nastawiony do mnie z ryjem zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
gdzieś sie pogubiliście po drodze... i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Strasznie smutno to sie czyta... Trzymaj sie preria!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
chyba dobrze zrobiłoby wam trochę rozłąki. Może zatęsknilibyście za sobą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PUSHhard
gdzieś sie pogubiliście po drodze... i tyle...


wiem...on widzi jedno wyjscie- rozwod ale boi sie glosno to powiedziec
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium