SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
No dlatego wez ty sie z malzem rozmow i istalcie, co dalej... i zluzuj troche dziolcha, choc wiem, ze ciezko, moja matka tez herszt baba co do sprzatania i ogolnie pilnowania, dominowania, pouczania i rozkazywania, taki typ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale moze Tweoj ojciec lubi jej rozkazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Cześć dziewczyny, rozumiem, że temat ten, co zwykle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Jestem sceptyczna, ciężko trafić na dobrego psychologa/psychiatrę. Ja np. swojego problemu nie przerobiłam dzięki terapiom. Dorobiłam sie natomiast 20 kg sadła dzięki antydepresantom i paradoksalnie to właśnie niszczy mi życie, samoocenę do dnia dzisiejszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
E to ja u kilku widzę, że nieźle mi poszło :D:D

U mnie było np. tak, że niby chciałam, żeby partner mi pomagał i traktował mnie na równi ze sobą (jako partnerkę, a nie sprzątaczkę, kucharza itp.). Z jednej strony chciałam, a z drugiej zachowywałam się tak, że robiłam dużo rzeczy za niego. Wysyłałam sprzeczne sygnały i sama nie wiedziałam czego chcę.

Teraz już wiem, że facet to nie cały mój świat i stać mnie na więcej niż myślałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Absolutnie nie porwal ja na drugi konoec Polski i gdyby nie ona, zaroslby brudem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Dlatego uważam, że na początek psychoterapeuta z dużym doświadczeniem będzie dużo lepszym wyborem, niż lekarz, który przepisze leki i do domu. Trzeba pamiętać, że psychoterapeuta, psycholog i psychiatra to trzy całkiem różne zawody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
oczywiście nie w każdym przypadku będzie lepszym wyborem. Ale mi nie idzie pisanie :D w każdym bądź razie ogarnięty psychoterapeuta skieruje do psychiatry jak uzna, że jest taka konieczność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
A ja myslę,ze Preria nie ma czasu i w młazenstwie musi działać(jeśli jeje zależy) a równocześnie poznawac siebie...
Preria..przepraszam,ze tak pisze o Tobie w trzeciej osobie...
Iskra..ile czasu trwała Twoja terapia az zrozumiałas?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium