SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Raimunda poszukuje Zen

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 136857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No tego lifehacka to muszę spróbować jak nic.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Noo, pisałam z myślą o Tobie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Mnie top coat tylko wkurzał, że to kolejna warstwa do wyschnięcia a aż takiej różnicy nie ma zdecydowanie polecam hybrydę :P 3 tygodnie z głowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hybrydy najlepsze- jedyny minus to odrost no i ze samemu ciezko- sprzet, precyzja itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja sobie sama robię od kilku lat- jak ktoś ogarnia malowanie lakierem to i hybrydę ogarnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
eveline
Mnie top coat tylko wkurzał, że to kolejna warstwa do wyschnięcia a aż takiej różnicy nie ma zdecydowanie polecam hybrydę :P 3 tygodnie z głowy


ta jasne, i hybryda się trzyma do 7 dni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Bo to zależy od płytki. Nie każdy ma stworzoną do hybrydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Kurcze - tu się jakaś szpiegowska dyskusja rozwinęła z hasłami dla mnie nieznanymi. Mnie się hybryda z samochodem z podwójnym napędem kojarzyła zawsze - a tu patrz, paznokcie . Człowiek się całe życie uczy

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Widzisz Night, są rzeczy na niebie i ziemi...
Ja na hybrydę się nie zdecyduję ze względu na koszt i ten odrost.TopCoat mi przyspieszył schnięcie paznokci więc jestem mega zadowolona, choć nigdy nie chciałam go używać, bo to przecież to następna warstwa. Generalnie też testuję żelowe domowe lakiery i na razie przedłużyło to żywotnośc malowania z paru godzin do 3ech dni, więc całkiem spoko :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwane więzadła kolanowe a FBW

Następny temat

Prośba o sprawdzenie diety i planu treningów, problem z redukcją

WHEY premium