SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Raimunda poszukuje Zen

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 136454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Urlop super sprawa - a gdzie się wybierasz w tym roku?? Jakaś cisza is pokój czy raczej światowe życie??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jasne Rai, nei zawsze jest czas na wymyślne rzeczy
ale wrzucenie jakiegoś ogórka, marchewki czy papryki do pochrupania nie wymaga pracy! więc chrup coś warzywnego.
a chleb spróbuj troche ogrnaiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A co to oliwka magnezowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Night: jedziemy do Tajlandii jak wszystko wypali. Zamierzamy trochę ponurkować z fajką, porobić piesze wycieczki, etc. Zwiedzania nie planujemy, bo nie lubmy.
Bziu: eh, ja kontra warzywa to będzie długa walka, bo nie lubię (surowych), teraz jeszcze mi się jakaś nadwrażliwość zębów ujawniła i jedzenie surowych warzyw po prostu sprawia mi ból Kombinuję jakoś z potrawami z warzywami (smażonki, duszonki).
Paula: oliwka magnezowa to roztwór wodny chlorku magnezu. W internetach pewnie więcej znajdziesz, ale wg mojej wiedzy to można w ten sposób uzupełniać magnez podobno, smarować mięśnie po ciężkim treningu, aby je wspomóc, dodawać do kapieli w tym samym celu. No i ma właściwości bakteriobójcze dlatego pomaga na smrody spod pachy. Nie jest to olej (chlorek magnezu nie jest związkiem organicznym), ale daje takie "uczucie w dotyku". Jak dobrze pogrzebiesz po internetach to się nawet okaże, że leczy raka

poniedziałek, 18.09.2017
Jedzenie: kanapka z kurczakiem, schabem i warzywami, pulpety wołowo-indycze w pomidorach + ziemniaki + surówka z białej kapusty, budyń z kaszy jaglanej i mleka, twaróg wędzony.
Picie: woda, kawa z mlekiem, herbata, herbatki owocowe
Samopoczucie: ok
Aktywność: nic ponad standard

Jak ktoś może produkty mleczne, to polecam twaróg wędzony. Jest w biedrze i a Auchan na bank. Omnomnomnom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Kurcze - zazdroszczę. Ten kierunek mnie bardzo ciekawi, bo nigdy w tamte rejony nie jeździłem. Porób jakieś fotki ciekawych miejsc i podziel się później na forum wrażeniami.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dzięki. Teraz coś kojarzę, że mi się o uszy obiło kiedyś :D
Wakacji zazdroszczę, jeszcze nie słyszałam żeby się komuś w Tajlandii nie podobało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Paula, Night - w Tajlandii byliśmy już wcześniej i bardzo sobie chwaliliśmy. Zdjęcia na bank jakieś podrzucę

wtorek, 19.09.2017
Jedzenie: kanapki z wędzonym halibutem, pulpety w pomidorach z ryżem + ogórki kiszone, szejk potreningowy
Picie: woda, herbata, kawa z mlekiem, woda po ogórkach
Samopoczucie: ok
Aktywność: FBW 2

1.WL 5x5
2x10x20(R) 25/27,5/27,5/25/25 (kg)
2x10x20kg(r) 25/25/25/25
chciałam być kozak i dodać, ale było źle technicznie, to zdjęłam
2.HT 4x10
29,5/29,5/29.5/29.5/29,5
27kg/27/27/27 (kg)
Bolało kolano. Generalnie mniej boli (w kierunku wcale) jak mam stopy dalej od pośladków niż bliżej. Tak może być? Były długie przerwy, bo robiłam z chłopem na zmianę, więc dołożyłam serię. Niedosyt.
3.RDL jednonóż 3x10
6/6/6 (kg)
5kg/5/6
ok, popracowały też boki pleców. Wciąż słabo z równowagą.
4.Ściaganie linek w bramie (plecy) 4x10
3,5/3,5/3,5 (szt)
15x2szt(r) 3szt/3/3/3
Mogłam śmielej dołożyć.
5.Tył barku TRX 3x15
12/12/12
15/15/15
Źle spojrzałam i zły zakres zrobiłam, ale za to ustawiłam się bliżej ziemi. Barki w ogniu.
6a. Prostowanie przedramion ze sznurem 3x15
2/2/2 (szt)
2szt/2/2
Ciężko było, ale wszystkie powtórzenia prawidłowo. Można dokładać.
6b.Uginanie przedramion z hantlami 3x15
5/5/5 (kg)
4kg/4/4
OMG ale weszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Raimunda


Jak ktoś może produkty mleczne, to polecam twaróg wędzony. Jest w biedrze i a Auchan na bank. Omnomnomnom.


Uwieeeelbiam twaróg wędzony w niewielu sklepach można dostać ale warto poszukać

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
w HT stopy nie są ustawione tak blisko pośladków jak w glute bridge, wiec raczej ok bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
W lidlu też jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwane więzadła kolanowe a FBW

Następny temat

Prośba o sprawdzenie diety i planu treningów, problem z redukcją

WHEY premium