SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Raimunda poszukuje Zen

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Ta'est!

Dzień 33-34, weekend
DNT
Picie: woda, herbata, kawa
Warzywa: nie pamiętam, dużo ogórka, dużo cebuli
Suple: vit D3. vit C1000, spirulina
Aktywność: jazda konna w niedzielę
Miska: czysta, na oko
Samopoczucie: ok
Grzeszki: brak
Lifehack na dziś: Jak do sosu dodasz nieco wody z gotującego się makaronu to się zagęści i będzie się lepiej przylepiał do makaronu.

Na koniach masakra kondycyjna - trzeba nad tym popracować.
Robiłam muffinki wytrawne - dawno nie jadłam czegoś tak obrzydliwego Totalny fail.


Dzień 35, poniedziałek
DNT
Picie: woda, herbata, kawa
Warzywa: ogórki kiszone, szczypior
Suple: vit D3. vit C1000, spirulina
Aktywność: brak
Miska: czysta, liczona
Samopoczucie: masakryczne zakwasy w przywodzicielach i plecach. Zmęczona.
Grzeszki: brak


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Dzień 36, wtorek
DNT
Picie: woda, herbata, kawa
Warzywa: nie pamiętam
Suple: vit D3. vit C1000, spirulina
Aktywność: trening z Bziu
Miska: czysta, zawirowania w pracy i się rozjechała
Samopoczucie: ok do wieczora, potem bolała mnie głowa
Grzeszki: brak

Spotkałam się z Bziu i pokazała mi większość ćwiczeń z planu. Tragedii nie ma, ale parę rzeczy jest do poprawki, bo oszukiwałam Najtrudniej będzie z przysiadem, bo weszło mi to w nawyk. Ale muszę zdjąć z ciężaru więc rozwiązuje mi się problem słabych rąk. Przynajmniej na jakiś czas

Po treningu se zrobiłam nutellę z awokado. Tym razem robiłam z bananem, jak pisała Bziu i rzeczywiście jest lepsza - łatwiej o słodycz i konsystencja jest przyjemniejsza. Na szczęście chłopu nie smakuje więc wszyyyystko jest dla mnieeeee omnomnom!

Dzień 37, środa
DNT
Picie: woda, herbata, kawa
Warzywa: sałata, ogórek świeży, chilli, szczypior
Suple: vit D3. vit C1000, spirulina
Aktywność: brak
Miska: czysta, nie mam czasu liczyć, ale na oko staram się trzymać. Tak będzie raczej do końca tygodnia.
Samopoczucie: do wieczora bolałam mnie głowa, potem ok. Wciąż mam okropne domsy w przywodzicielach po niedzieli. Jestem zmęczona.
Grzeszki: cafe latte

jajo sadzone z chlebem razowym, mielone z ziemniakami, polędwiczka wieprzowa w mleczku kokosowym z ryżem.

Pierwszy raz robiłam z surową trawą cytrynową. Ale jest twarda mimo podduszenia. Any idea co z tym zrobić? Bo w smaku bajka

Jutro trening!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
polędwiczka w mleczku kokosowym - brzmi intrygująco. Smaczne to, warto zrobić? - nigdy tak nie przyrządzałem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Co kto lubi Jest to dość słodkie (jak na wytrawną potrawę) i mocno pikantne. Do tego ekspresowe. Może być też dowolne CHUDE mięso/ryba. Kiedyś zrobiłam z tłustszym mięsem i było okropne. Jak szefostwo zaakceptuje przepis bez zdjęć (bo zeżarłam już) to wrzucę do kuchni lejdisowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
wrzucaj - fotkę zawsze można dodać później jak kolejny raz zrobisz taką potrawę

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja jadlam kurczaka w mleczku kokosowym z trawa cytrynowa i imibirem, dobre omomom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
oo, imbir mogłam dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Czwatek i piątek bez treningu. Teraz wyjazd. Niedoczas i zmęczenie. Jeszcze 3 dni pracy i 4 dni do sushi

Pomiary jakie są każdy widzi Spadków brak, ale brak też treningu i brak liczenia. Ten plus w pępku to jakieś wzdęcie

Rozważam zgłoszenie do konkursu, ale blokują mnie filmiki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Rai już nie szukaj wymówek :) Masz 3 tygodnie na nagranie, na pewno dasz radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
To nie wymówka. Nie chodzi i nagranie ale publikowanie - dla mnie to no-go niestety. Da się albo się nie da, jak się nie da to się zobaczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwane więzadła kolanowe a FBW

Następny temat

Prośba o sprawdzenie diety i planu treningów, problem z redukcją

WHEY premium