SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Raimunda poszukuje Zen

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 136438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Zawsze możesz go sobie wdrożyć w planie indywidualnym :) W sensie zaczerpnąć inspiracje bo cel będzie pasujący.

Szusuj, szusuj. Kardio będziesz miała że ho,ho :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Paula, tak też zamierzam zrobić
Bziu, noo moje ciało już dawno nie miało tyle ruchu daje w kość, ale odpoczynek pierwsza klasa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dawno juz nie bylam w gorach z deska, az sobie westchnelam. Chetnie bym sobie pojechala :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Po ostatnim wyjeździe deska to mój wróg Było dużo lodu, który przyprawiał mnie o ataki paniki i ten dźwięk parapetu zsuwającego się po lodzie gdzieś za mną... OMG śni mi się po nocach ten dźwięk

Generalnie nie bardzo rozumiem dlaczego mnie tak zmasakrował ten wyjazd. Przeglądam sobie na jutjubie fimiki o przygotowaniu do sezonu narciarskiego i w sumie to robią wypady (mam w treningu), goblety (mam w treningu), ćwiczenia na dwójki (mam w treningu). Nic niezwykłego, robię to już od dawna (rożne treningi, ale FBW zawsze). A teraz bolą mnie kolana, łydki to masakra, uda to w ogóle. Co robię nie tak? Czy powinnam była podejść do tego bardziej wytrzymałościowo i ćwiczyć na ilość niż na ciężar? A może świadczy to o tym, że nie przykładałam się?

Trochę słabo, bo wydawało mi się, że jestem w całkiem dobrej formie jak na siebie, a miałam lepsze wypady...

W temacie dziennika pojawił się Zen, którego będę szukać Chciałabym osiągnąć w głowie taką równowagę, która spowodowałaby, że moje zdrowie i wygląd (w tej kolejności) są determinowane przez taki styl życia, że i zdrowie i wygląd i ten styl są dla mnie zadowalające, no że tak pasują do mnie. To tak własnymi słowami
To nie znaczy, że nie będę się redukować, albo coś, bo będę - forma na lato musi być No ale to musi pasować jedno do drugiego, żeby nie było na siłę ("bo ja chcę schudnąć i być chuda"). No takie Zen, no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
ja mam dla klientów wybierających się na narty taki zestaw dynamiczn- izometryczny. Odbiega to trochę od standardowego treningu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A ja lubię dźwięk skrobanego lodu :) Ale jazda po lodzie i muldach jesr dużo bardziej wycieńczająca może dlatego masz takie odczucia.
Bardzo podoba mi się nowy tytuł dziennika i przesłanie. Też bym chiała znaleźc swoje zen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
wzmacnianie miesni to jedna sprawa, ale w czasie jazdy na descy czy nartach miesnie wykonuja zupelnie inna prace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Za to już wiem jaki będziemy projekt robili jesienią 2016 - "Ladies robią formę na stok". Mam nadzieję że będą chętne i że nie zapomnę o tym, żeby to zrobić.
4

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Nom, ja będę chętna!
A może jakiś kurs przyspieszony, bo zdaje się, że za miesiąc znowu jadę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwane więzadła kolanowe a FBW

Następny temat

Prośba o sprawdzenie diety i planu treningów, problem z redukcją

WHEY premium