SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231717

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Układanie diet, a raczej ich korekcja to w dziale odżywianie
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43
???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
układasz sam - a pomogą CI poprawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zajrzyj w dział załóż temat przywitaj się i Cię już poprowadzą co musisz zrobić i co po kolei, pierw zagonią Cię do lektury.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22336
Co brac po treningu sw, bcaa+ww czy gainer? Moze bcaa+ww przed treningiem i po treningu gainer lub odwrotnie? Chce zbudowac mase i mam mozliwosci zjedzenia posilku na okolo 2h przed/ po treningiem i nie wiem czy wspomoc sie gainerem okolotreningowo lub bcaa z ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
witam.. niedlugo chcial bym zaczac brac suple;)robie rzezbe mam nitrobolon! pytanie co moge do tego dokupic myslalem o bcaa i kreatynie moze cos jeszcze
acha a czy mogl bym dorzucic do tego jeszcze fat bunner..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
lolexy
moze byc bcaa+wegle przed lub na, po gainer

zychu197
mozna, ale by odpowiedziec ci bardziej konstruktywnie dobrze by bylo jakbys wypelnil ankiete dzialu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
witam,
mam pytanie biore kreatyne przed treningiem ok 5g po posiłku przed treningiem i jest ok po treningu biore porcje ok 5g biore tauryne 3 kaps po pewnym czasie pije gainera + białko i bieguna i bole brzucha.patrzałem na daty waznosci i są ok do 2012r.jak mam brac kreatyne????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Moze za duża porcja na raz, spróbuj porcja rano i porcja po treningu kreatyny, może to wina gainera lub białka, czy od początku cyklu objawy były? Może ładujesz za dużo gainera, napisz jakie porcje bierzesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
gainera(mass activator pozostałości) 40g białka(ostrovit Wpc 80)10g. no ok spróbuje rani i po treningu. czy od początku nie pamietam ale zdarzało sie takie sytuacje.a po posiłku po treningowym w domu juz jest ok albo prawie ok.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium