SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231343

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2406
Thx tomq za odpowiedz. Mam jeszcze 2 pytania co do tych supli. Czy Vitalmax to dobry pomysł na pierwszy cykl? Czytałem i duzo ludzi nakłania na amerykanskie firmy. I drugie pytanie to takie ile kredy potrzeba na pierwszy cykl. Bo bcaa jak i carbo mozna chyba przez caly rok amplikowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na 6 tygodniowy cykl z treningami 3 razy w tygodniu i dawkowaniu 10g w treningowy 5g w nietreningowy starczy 300g ale wiadomo nieraz na łyżeczkę można nabrać wiecej prochu i się skończy szybciej. Kup 500 g albo 300g i jakiś blister.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2406
A co powiecie o tym produkcie BSN - Cell Mass 800g? Kolega który miał długą historie z siłownią poleca ten produkt. Czy do tego także można zastosować carbo i Bcaa. Jeżeli chodzi o aminokwasy to zastanawiam się jeszcze nad tym produktem Dymatize BCAA Complex 400kaps. Z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5617
witam, zaczynam cykl na krecie i chcialbym sie dowiedziec jaki do tego bylby najlepszy NO Booster, bo jak mysle to chyba bez krety??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 391
Witam! Ja mam pytanie czy jest różnica po miedzy braniem Cell Pumpa przed a po treningu czy to nie ma znaczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
SamCro
Nie stosowałem BSN - Cell Mass to się nie wypowiem, mozesz stosować do tego BCAA i carbo, co do bcaa taniej wyjdzie xtra xplode tst
kuba426
Mozesz bez krety cos znalezc, jakis nozIV, vasobolan czy zwykłe AAKG
jakub111
jak wezmiesz przed treningiem moze bedziesz czul lepsza pompę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 391
Ale tak pisze ze trzeba miec 8 godzin przerwy miedzy dawkami jak bedzie mniej troche to sie nic nie stanie nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Raczej nie powinno Ci nic byc.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 391
A moge wziąść cell pumpa np. o 7:00 i iść dalej spac na np.2h?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
tak.
ale po co?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium