SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
nie jest najgorzej.
a jak treningi wygladaja? ile czasu ci zjamuja itp?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 583
moj dzien wyglada mniej wiecej tak : wstaje o 9 jem 1 tabs tse i 1 l-karnityny po poł godziny sniadanie , nastepnie robie z 200 pompek i wsiadam na rower jade kolo 30 km w 1,5 godziny przychodze z rowera robie obiad (przed obiadaem pol godziny 1 tabs tse ) po obiedzie biore vita-min plus 1 tabs odpoczynek o 16 biore 2 tabsy l-karnityny i o 18 ide na trening na hale intensywnosc bardzo duza i po treningu kolacja to tak w skrocie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 583
aha i zapomnialem dodać ze zakupilem wczoraj w sklepie sfd Nutrend - BCAA + L-Carnitin i Olimp - Chela-Mag B6 takze w jakiej dawce i o jakiej porze najlepiej przyjmować te bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
zjadasz 3 posiłki dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 583
zapomnialem dodać ze oczywiscie w miedzyczasie tez jem ;) jem tak 5-6 posiłkow dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1309
Posiadam Chela Mag B6 Forte Olimp, cynk z Walmarka oraz wapń calperos 500(200 mg jonow wapnia jedna tabletka.
Chodzi mi o dawkowanie oraz kiedy co przyjmowac.
Moja dyscyplina jest pilka nozna i dlatego wybralem te pierwiastki.
Moze macie jakies dodatkowe rady?

Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
coś chyba kręcisz
ale to Twoja sprawa, bo w takim wypadku oszukujesz sam siebie

masz dużą aktywność w ciągu dnia ,więc Twój organizm potrzebuje więcej kalorii
może za bardzo go eksploatujesz ? ile śpisz godzin?
bcaa na Twoim miejscu brałbym przed i po jeździe na rowerze oraz przed i po treningu na hali
wyjdzie dużo ale tak bym brał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 583
ok dzieki za rade !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
BlajzeP
wapn przed treningiem, megnez po i cynk przed snem.
mozesz dac magnez z cynkiem przed snem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Jak biegam w dzień nietreningowy na czczo to jeśli zarzucę 1 kapsa HMB czyli ok. 1g i 10g BCAA przy wadze ~100kg to czy będzie to dobra ochrona na mięśni?? Bo jestem na masie na low carbie i zależy mi na tym żeby nic nie leciało z mięśnia a chciałem poprawić lekko kondycje i podkręcić metabolizm żeby tłuszczu mniej szło.

Kto pyta, nie błądzi

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium