SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229668

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2584
ok dzięki - zdrowia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 561
Witam,pojutrze zaczynam cykl z no-xplode,storm,thermostim rozpisałem to tak

DT
rano- 1 kaps thermostim,witaminy, 5g TCM

Przed treningiem - 1 kaps thermostim,10 g storm,20g no-xlpode,10g bcaa

po treningu - bialko,carbo,bcaa(tutaj wiadomo zmiennie) 10g storm

DNT
rano - 1kaps thermostim,witaminy,5g tcm


południe - 1 kaps thermostim,5g tcm


i nie wiem teraz czy odpuscic porcji storm przed treningiem i dac np w DNT rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
DT

Rano 5g TCM i 1 kaps Thermo, przed treningiem 10g BCAA porcja NoXplode i 1 kaps Thermo, w trakcie treningu 10g BCAA, po treningu białko+carbo+storm

DNT

5g TCM i 1 kaps Thermo rano, po południu 1 kap Thermo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
Witam

Jutro chciałbym zacząć brać Mono z fitness authority oraz carbo i shock theraphy dokończyć. Jak to dawkować, by uzyskać jak najlepsze efekty ?
Myślę tutaj nad takim rozwiązaniem :

DT

Rano 5g Mono. Przed treningiem 30minut shock theraphy. Po treningu 5 g mono wymieszane z cytrynowym carbo.
(ile tego carbo wsypać)?
DNT

5g Mono rano

* kreatynę rozpuszczać w 250 ml wody, tak ?

Jest ok i czy warto coś jeszcze dorzucić :)?

PS. Na produkcie firmy FA jest napisane, żeby stosować 1 porcję (3g) kreatyny dziennie przed rozpoczęciem treningu


Zmieniony przez - Chillos w dniu 2011-10-03 17:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 561
Jeżeli macie do cyklu NO-BOOSTERY to bierzecie przed kazdym treningiem czy wspomagacie sie tylko przed tymi ciezkimi? bo teraz tak myślę ze jak będę bral przed kazdym to coraz słabiej bedzie działało dobrze mysle? czy wręcz przeciwnie sie rozkreci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
chilos shock przed treningiem i 5g mono po treningu i styka., ile carbo to zalezy od bilansu w diecie


baldur

mozesz dawac tylko przed ciezkimi treningami- masz racje tolerancja wzrosnie i wtedy zazwyczaj kazdy zwieksza porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
Krotkie proste dla was banal dla mnie magia.

Kupilem bialko lowieckie. I teraz pytanko o dawkowanie. Na opakowaniu pisze 3x dziennie przed posilkiem po 2-3 lyzki czubate. I yak szamac. Ale czy na pewno? Czy zjesc jedna porcjie przed treningiem? Moze po? Jak w dni T i jak w NT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Wyszukaj czym jest odżywka białkowa i jakie ma zastosowanie, następnie napisz do jakich wniosków doszedłeś.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
Wyczytalem gdzies w necie wlasnie ze jest to uzupelnienie diety. I :
nalezy stosowac dziennie kolo 50g bialka. W 2 porcjach. Latwo wyliczyc ze jesli w 100g proszku jest 80g bialka a mam jesc 50g bialka bo wiecej nie trzeba tgo musze jesc 62g proszku. Czyli wychodzi na to ze sa to 2 porcjie po 3 czubate lyzki.

Jedna poercja do 2 godzin po trening. A 2? Nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
jest to uzupelnienie diety - i tego masz się trzymać, czyli stosujesz je wedle wymogów odżywiania, nie sztywnych reguł.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

WHEY premium