SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231722

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 98
aminokwasy są dobrym suplementem?

I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air! United United!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
traxiu
po silowni

Jo0ker
zalezy jakie i w jakim celu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89
Gainer whey pro gainer 2 z ilu procentowym mlekiem powinienem pic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1315
Mam białko sweet whey aminostar. Czy mogę go mieszać z wiejskim mlekiem??? Czy to jest dobre białko??? W jakich porach brać??? pozdrawiam i proszę o odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Siemkaa
Po treningu najlepiej z wodą, a w ciągu dnia to jakie mleko lubisz lubisz

pako77
Sweet whey aminostar to raczej gainer niżeli odżywka białkowa, możesz mieszać z mlekiem, w jakich porach brać? w takich gdzie ci potrzeba, np jak nie mozesz pełnowartościowego posiłku zjeść, potrzebujesz więcej kalorii. Stosuj jako uzupełnienie diety.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1315
Aha, dzięki. A czy to coś da w rozroście mięśni??? Czy mogę to łączyć z kreatyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W profilu masz napisane 16 lat, to w Twoim wypadku wystarczy stosować 10 wsk. żywieniowych, staraj się zdrowo odżywiać. Odżywki i suplementy bez diety/zdrowego odżywiania oraz treningu nic ci nie dadzą, pieniądze w błoto tylko wydasz, posłuchaj kogoś kto te pieniądze już wyrzucił i nie rób takich błędów. Kiedyś nie było internetu, no gdzieś tam był ale nie było dostępu do niego reklamy w gazetach młody głupek przeglądał Giant mega mass 4000 z colmanem i inne i myślał że też taki będzie, teraz masz dostęp prawie do wszystkiego czytaj i ucz się.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-01-13 21:28:01

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1315
Ja się odżywiam zdrowo (z ditą mi nie szło za dobrze) trening też mam dobry (tutaj ułożony), trenuję już prawie rok i dalej nic. Więc chcę spróbować. Czyli mógłbym do tego dodać kreatyne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
zle sie odzywiasz dlatgeo nie idzie.
musisz zmienic nastawienie.
suple dla diety, nie odwrotnie, ze nie idzie, bo nie ma supla.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zdrowo nie znaczy dobrze, byli tacy co pisali zje jakaś kanapeczkę z chudą szynką jakiegoś owoca i jedzie na ujemnym bilansie i pisze że nic nie idzie. Jak z dietą nie idzie to i z suplami nie pójdzie. jechałem z kretą z lipna dietą i nic, no dobra mialem ujemny bilans i chociaż się opony pozbyłem trochę, ale poza tym nic.Słuchaj się starszych i bardziej doświadczonych użytkowników nie zawsze ale staraj się rozróżniać kto doradza dobrze a kto nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium