SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231309

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
jak masz kase, to mozesz non stop ladowac
jak nie, to zostaw na pozniej.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
TomQ a to o co ja pytałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
Tomq wszędzie dostaje te same odpowiedzi, a ja poprostu pytam czy jest jakiś większy sens ładowania antykatabolików będąc na cyklu ssa/ph.? czy na cyklu katabolizm np. z rana lub po treningu także występuje.? czy ssa/ph wprowadzaja organizm w tak anaboliczny stan że katabolizm nie występuje.?

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
te pytanie bardziej pasuje do dopingu, bo nie znam sie na dzialaniu saa/ph

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Zaczynam redukcje, dieta jest oczywiscie.

Trening wyglada tak, pon,wtorek,czwartek,piatek - trening siłowy

Sobota, Niedziela - aeroby z rana naczczo

Teraz tak jak dawkować BCAA? 1g na 10kg masy ok to wiem, ale kiedy brać ? Przed i po areo? W siłowe też?

Dodam, ze BF jest dość duży, znaczy nie jestem zalany strasznie, ale też chudo nie jst;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
przed i po siłowym/aerobowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
czyli 120g tygodniowo hm dużo ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Wiosna idzie, redukcji czas:
Chodzi mi glownie o dawkowanie bcaa.
Plan treningowy mysle, ze nie bedzie super scisly, a bardziej to treningi aerobowe beda uzaleznione od pogody.
Mniej wiecej bedzie to cos takiego:
Pon. silka + aeroby po
Wt. silka
Sr. aero
Czw. silka + aero po
Pt. silka
Sob. Sporty druzynowe na hali lub aero
Sedno sprawy.
Zakladam dawkowanie bcaa ekonomiczne, czyli:
A:
Trening silowy + aeroby [wpc po aerobach, porcja bcaa pomiedzy treningami - moze byc?]
B:
Trening silowy [bcaa bezposrednio po, 20-30min pozniej wpc, godzine po treningu posilek?]
C:
Aero [przed porcja bcaa, po porcja wpc]

Wystarczy takie cos, czy moze jeszcze jedna porcje dolozyc przed silowym?
Dodam, ze porcja to 10g z czego 9g czyste bcaa (teoretycznie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
bedzie si.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Witam.
Dopadło mnie jedno pytanie. Otóż czy BCAA ma jakikolwiek wpływ na libido, tak jak w przypadku geranium? Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium