SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
sprobuj tego MVP dasz pozniej znac jak klepie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Jak uda mi sie dostac to spoko,na chwile obecna w sklepie sfd nie ma a i u konkurncji nie ma tez:D
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 284

"Jeśli tylko wyznaczyłeś sobie jakiś cel,idź przed siebie,sam dobrze wiesz czego chcesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zakaz wklejania linkow z allegro.

ankieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 284
zapomniałem dodać , to będzie pierwszy cykl kreatynowy ...

"Jeśli tylko wyznaczyłeś sobie jakiś cel,idź przed siebie,sam dobrze wiesz czego chcesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101
Mam pytanie co do dawkowania Ostrowii wpc 80. Wyliczając z zaleceń producenta, czyli ok. 90 gramów dziennie wychodzi mi 10 dni dawkowania. Czy efekty przyniesie również dawkowanie według własnych zapotrzebowań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
efekty przyniesie dawkowanie tylko wedlug wlasnych zapotrzebowan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ostrowi się nie dawkuje tylko uzupełnia braki w diecie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to nie jest dawkowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101
Czyli rozumiem, że biorę tyle, ile potrzebuje mój organizm i nie muszę się kierować zaleceniami producenta??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium