SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232972

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Bo sprawa wygląda tak, że zacząłem redukcje i kończy mi się BCAA i szukam czegoś. Rozmyślam między Activlabem, Fitmaxem z cytruliną a RX goldem. Składowo patrząc fajnie przedstawia się właśnie RX, bo ma najmniej niewiadomych w składzie no i gluta średnio mnie przekonuje. Co myślisz?


zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
zalezy od portfela
jak nie bedzie duzym wydatkiem kupienie fitmaxa, to bym bral tego z cytrulina smialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
No tak do 100zł chciałbym się zmieścić i z fajną ilością, myślałem nad 1 puchą Fitmaxu lub 2 RX golda, wagowo i cenowo mniej więcej to samo by wyszło. No nic, to przemyśle już między tymi dwoma, dzięki wielkie za pomoc.

zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
spoko
xtenda masz jeszcze z takich wynalazkow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Tomq-mag moim celem jest regeneracja, jak radzisz dawkowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
TomQ-MAG a jakbym oprócz mono i cytocella przed treningiem wrzucił shotguna.Co o tym myślisz?? Warto/nie warto?

I jak dawkować samego cytocella jak mam a jak z mono w DT i DNT??

Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2011-05-11 20:48:56

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
erwinoos
daj solidna porcje po treningowo

GhostRecon
jak chcesz przed treningowke to warto jak najbardziej.
ja bym dal
DT przed trenem shotgun, po treningu cyto -tutaj cyto mozesz dac troszke wiecej niz porcja.
DNT rano 5g mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Przewiń dwie strony wcześnie...?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
6,5 g....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium