SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231743

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15646
daj spokój z mono w herbacie
wstajesz i 100ml wody z mono nie wypijesz?
a kreatynę zawsze lepiej brać cyklicznie
cyklicznie masz większe przyrosty w krótszym czasie, podczas stałej suplementacji są mniejsze ale trwalsze
Omega daje rady w dużych ilościach




Zmieniony przez - Przemus916 w dniu 2011-02-25 23:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
To o-3 z Olimpu zwiększe do 4 kapsów. A co do mono, to zależy mi właśnie na bardziej trwałych efektach. Bo co mi z dużego przyrostu, jak potem będzie spadek formy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
[https://sklep.sfd.pl/Odżywki_białkowe-k119_1.html]

No dobra dzięki za link ale dalej nie wiem co wybrać.Weźcie doradźcie jakiś produkt konkretnie.Czytałem opinie na temat różnych białek i zdania sa podzielona strasznie a ja chciałbym jakieś białko na które wszyscy będą mieć pozytywne opinie , sorry że jestem taki wybredny ale dopiero jestem na razie nowicjuszem (staż 5miechów) i nie chciałbym wywalić kasy w błoto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699689
jaki przedział kasowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Tak do 180zł

Byłem dzisiaj w sklepie i czy opłaca się kupic Hi-Tec Nutrition Hi Tec Protein - 3500 g za 180zł?Wogle to dobre białko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Hi tec protein zawiera białko pszeniczne ile to nie wiem, lepsze juz bedzie z hiteka whey C6 dawna nazwa whey fusion, Trec Ultimate Protein, trec nitroprogen, Olimp Natural 100% Whey Protein Concentrate ale to jest bezsmakowe, Olimp - System Protein 80, Peak - Whey Delicious, Fitness Authority - Whey Protein.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak właśnie to.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Czym sie różni gainer od zwyczajne odżywki białkowej?Gainer na masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699689
gainer to przede wszystkim węglowodany z małą ilością białka
obie odżywki służą do uzupełniania diety
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium