SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231745

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Ile gram monostearynianu glicerolu? Przed trenem czy w ciągu dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 356 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16501
Chłopaki mam pytanie ,chodzi o to że mam 2 opakowania białka vitafit econo i w jednym jest miarka a w drugim nie ma ??
O co chodzi ???
Chyba że jestem już tak na***..... że nie mogę znaleźć ,ale raczej nie możliwe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Możliwe że po prostu na taśmie produkcyjnej nie została miarka wrzucona, albo leży gdzieś na samym dole.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 356 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16501
Powiem Ci że raczej nie bo "grzebałem" ręką po całym opakowaniu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Eltoro_KrK a skąd masz monostearynianu glicerolu?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Sprawdź pocztę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dzięki, nie wiem czy dobrze pamiętam ale jest jest o glicerolu art na olimpie i mi coś świta że w Massacra E2 jest chyba ok 5 g monostearynianu to można od takiej dawki zacząć i sprawdzić jak działa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
Witam posiadam Gainer Universal Gain Fast 3100 i białko vp2 Whey protein isolate, ćwiczę 3 razy w tygodniu nie mam skłonności do tycia mam 186 cm wzrostu i waze niecale 70 kg. Jak dawkować ww. odzywki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Traktuj je jako uzupełnienie diety, np brakuje Ci w diecie 200 kcal to pijesz szejka, nie mozesz nieraz zjeść posiłku to pijesz szejka. Odżywek się nie dawkuje nimi się nadrabia braki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
Siema,
Kupiłem kreatyne Universala Creapure. Do tego produktu nie ma dołączonej miarki, mniej więcej ile to będzie jedna porcja (5g) według miarki od Shock Therapy(nowa wersja shocka). Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium