SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231203

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Pisalem juz kiedys o tym, ale odpowiedzi nie bylo - kolejna proba.
Przed soba mam wizje redukcji. Rozchodzi mi sie o dawkowanie bcaa. Nie mam dokladnego rozkladu (jeszcze kilka tyg.), ale zastanawia mnie, czy oplaca sie brac bcaa przed tren. silowym. Na treningu chodzi nam o katabolizm, a bcaa dziala w sposob przeciwny. Na logike bcaa najlepiej przyjmowac po treningu silowym i przed treningiem aerobowym?

Btw. kiedys o tym czytalem w jakims temacie, ale to bylo dawno i juz nie moge sie tego doszukac. W wiekszosci jednak polaca sie stosowac okolo treningowo co jest troche malo logiczne.

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2011-02-19 11:42:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
osobiscie stosuje tylko przed aero po silowym, ale to na masie.

na redukcji gdy jest minusowa podaz kalorii warto zabezpieczyc dodatkowo miesnie biorac bcaa przed silownia. gdyz nie dostarczamy tyle energii, by miesnie byly bezpieczne na treningu jezeli chodzi o stan katabolizmu.

ale to tylko moja opinia, kazdy ma prawo do swojej teorii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
wlasnie czytalem rozne opinie- jedni pisza zeby brac przed i po, drudzy w trakcie, trzeci tylko po. I komu wierzyc bedac rok temu na redukcji bralem przed treningiem i przed aero czyli po silowym. Moze teraz stosowac tak samo gdyz efekty byly?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jezeli cos na ciebie dobrze dzialalo, to tego sie trzymaj
ja zawsze tak robie np podczas treningu, choc dla innych byloby to nie do przyjecia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5188
Nie wiedziałem gdzie sie spytać, więc spytam tu. Wczoraj wieczorem otwarlem puszke z kreatyna i dziś rano zauważyłem że zapomniałem zamknac. Czy coś mogło sie stać kreatyna przez to że była otwarta cała noc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nic się jej nie stanie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15646
Utl93 nawet jak się zbryli trochę to nie wnikaj przyjmuj śmiało
a przez noc na pewno nic się nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5188
Ok, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1390
siema,
jak dawkować cre-no muscle(vitalmax,120 kaps) i cm3(trec,90kaps)?
w cre-no jest mało krety dlatego dorzucam cm3.

z góry dzięki za odpowiedź :)

Without philosophy, action has no meaning.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
i tak troche malo chyba bedzie jak na cykl...

dalyb tak:
DT przed treningiem 10 kapsow creNO, po treningu 5cm3
DNT rano 4 cm3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium