SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229703

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10814
1. jak dawkowac mono + storma? czy lepiej w cos innego sie zaopatrzyc na 2 cykl?
2. jaki spalacz aktualnie oplaca sie najlepiej zakupic? (najlepiej w sensie, ze dziala ladnie a nie kosztuje kroci)
3. witaminy jakie kupic? magnez, cynk, omega3 i cos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
1. Codziennie rano 5g monohydratu oraz porcja (miarka) storm'a po treningu.

2. Ile masz lat, jakie doświadczenie ze spalaczami?

3. Wszystko uzależnione jest od Twojego odżywiania i potencjalnych braków z niego wynikających. Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć czego Ci może brakować ze szklanej kuli.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-04-13 23:23:56

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10814
2. lat 21 bedzie w tym roku, z doswiadczenia to lecialo tse i rok temu clen
3. wiem, ogolnie to malo warzyw jem wiec chcialbym witaminy lykac;)
a z tego co orientuje sie sa, takie ktore odgrywaja wieksza role w kulturystyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
W takim razie może być scorch.
Działanie umiarkowane, lecz skuteczne, cena również nie z kosmosu.

Kup kompleks witamin w konkretnych dawkach, choćby vitamin multiple sport formula i tyle. Bez kombinacji z każdą z osobna. Tak czy inaczej tych z pożywiania nic nie zastąpi i zawsze lepiej dostarczyć je z tego właśnie źródła.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10814
dzieki wielkie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 79
Witam,
Mam pytanie może nie do końca dotyczące dawkowania jednak też o suplementacji a nie wiedziałem za bardzo gdzie napisać.

Od 3 tygodni jem białko i BCAA(3 porcje dziennie, standardowo), teraz chce dorzucić do tego znowu białko + kreatyna + dalej BCAA z białkiem + węglowodany.

Więc wygląda do tak, że rano biore Kreatyne i Białko, Jakoś koło południa białko, przed treningiem BCAA, po treningu bcaa, węglowodany i kreatyne i wieczorem jeszcze białko.

Troche się boje o nerki, powinienem? czy z taką ilością nic mi nie grozi i mogę smiało tak dawkować przez ten miesiąc a potem robić przerwe?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Jeżeli jesteś osobą o dobrym stanie zdrowia i nie chorowałeś na żadne z przewlekłych chorób w tym nerek nie masz czego się obawiać.

Z tego co piszesz wygląda na to iż nie stosujesz żadnej diety, która jest niezwykle ważna w życiu każdego sportowca.

Dlaczego?

Przeczytaj cały artykuł:
https://www.sfd.pl/Czynniki_warunkujące_sukces_w_kulturystyce.Artykuł_dla_każdego!-t226776.html

Mam nadzieję że zachęci Cię to do jej ułożenia.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 79
Z przewleklych chorób to tylko astma.
W zasadzie taka kombinacje odzywek biore 1szy dlatego
boje sie nadmierne obciążenie nerek i jelit.
Co do diety hmm... To powodów jest kilka, często błachych. Nigdy nie potrafilem jej jakos ulozyc, a głównie dlatego, że nie mam
bardzo czasu tego wszystkiego przygotowywac i cieżko mi tez utrzymać regularność w tej diecie... Przeczytam artykuł, może w końcu uda mi się za to zabrac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Jak najszybciej się tym zajmij, tu wszystko zaczyna i kończy się na odżywianiu.

Brak czasu to zwykła wymówka.

Każdy pracuje, ma swoje życie, rodziny i daje radę, nie jesteś sam.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
bede pracowal na budowie po okolo 12godz przez 2 tyg., jaka ilosc bcaapopijac w ciagu dnia?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Wiecej