SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231201

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4810
Tak jak mówiłem, "fanaberie" Wodyna się często sprawdzają.
Jak się w końcu dowiem co mam wziąć, to Ci dam znać kto miał rację - Ty czy On :)
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
a co Ty jesteś pro?
żeby w nocy zegarek nastawiać?
daj na luz
wypij przed spaniem białko+ np oliwa to wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Witam, jak dawkujecie Gold Omegę i Olimp Multiple? zgodnie z zaleceniami producenta czy pod swoje wymogi?;)

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
omega w zaleznosci 1-3g epa dha to takie minimum.

multiple po jednej z kazdego blistra.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 393
Jak wedlug was najlepiej dawkowac weglowodany "Carbonox" Olimpu przy treningu na sile i wadze 63kg? Tak jak zalecaja [50g przed i 50g po treningu] czy wlasne proporcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
a jak dlugo trwa twoj trening?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 393
Wczesniej cwiczylem na mase, trening silowy mam zamiar zaczac od przyszlego poniedzialku. Bedzie on trwal okolo 1,5h

Zmieniony przez - siwyxx w dniu 2011-06-16 16:59:22

Zmieniony przez - siwyxx w dniu 2011-06-16 18:27:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1111
CHciałbym się dowiedziec ile czasu przed treningiem wypic Xpanda Pump? OD razu? Czy jakis odstep czasu powinien byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Witam,
Mam pytanie czy jeżeli biorę dziennie po 5g kreatyny ważąc 100kg to czy mogę tą suplementację prowadzić stale??I czy jeśli przez pewien okres bym brał do tych 5g kreatyny dziennie miarkę lub 1,5 miarki cytocella pod wieczór to czy powinienem zrobić to jak normalny cykl czyli zrobić po pewnym czasie przerwę czy też mogę to stosować stale w mniejszych dawkach czyli podsumowując:
Dziennie:5g mono i miarka cytocella czy można stale brać??

I drugie moje pytanie jest uzależnione od pierwszego a mianowicie jeśli nie można tak stale dawkować to czy można zrobić cykl trwający 8-12 tygodni?? Bo chciałem wykorzystać już prawie całą puchę mono a mam w niej 100 porcji = 100 dni czyli zrobić te 12 tygodni żeby minimalnie tego mono zostało??

Kto pyta, nie błądzi

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium