SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odważniki kulowe-moja przygoda

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shadow87
Od poniedziałku zaczynam :)

Będę obserwował postępy, no i kciuki rzecz jasna trzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
orzegów
@Ten_nowy2-Nic bym z tym nie zrobil. CwicE zeby dobrze wygladac. Tak jak bys poszedl do sklepu i kupil nowa bluzke ;)


Ale dbaj o siłę i wydolność siłową. Bo jak pewnego dnia gdy będziesz masował swój kaloryfer na basenie czy gdzieś na plaży możesz wkurzyć jakiego sfrustrowanego grubasa . A wtedy nie ma że boli za kaloryferem i niskim bf musi stać brutalna siła i nieludzka wydolność.No bo wiesz grubasy chore z zazdrości potrafią być zapalczywe





Jak na takiego grubasa trafisz to niestety liczy się charakter w nogach.

Zmieniony przez - orzegów w dniu 2015-06-06 16:40:15


Dvam o sile caly czas. A na kaloryferze nie zalezy mi tak co zwyczajnie na plaskim niewydetym brzuchu ;). Btw od sierpnia robie mase. Co bys polecil za trening zeby masowac? 5x5 czy moze cos innego? Priorytetem jest glownie biceps i barki ale tez szerokosc plecow i obwod lydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
ten_nowy2
Ludzie maja rozna genetyke I jeden zje o jablko za duzo I przybedzie mu 3 cm w brzuchu a inny bedzie biegal, cwiczyl silowo, zarl co popadnie I utrzyma dobra kondycje I sylwetke lekko I bez problemu - wiekszosci ciezko do tego dojsc a sa ludzie ze tak maja

Genetykę mamy - pi razy oko - taką samą. Chodzi o ekspresję genów, albo tworzenie warunków do ekspansji określonych cech. Weź bliźnięta jednojajowe. Jednego oddaj pod opiekę trenera maratonów, a drugiego przekaż fachowcowi od trójboju siłowego. Po kilkunastu latach może okazać się, że cechy genetyczne jednego i drugiego uległy modyfikacji wymuszonej przez otoczenie. Taka ta nasza natura sprytna
Jeżeli jedno jabłko (nie dosłownie), jeden czit burzy coś w organizmie, to znaczy, że brakuje w nim harmonii i ładu. W organizmie mogą panować warunki do gromadzenia zapasów, albo do ich wydawania.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Czytałem gdzieś - z bliźniakami jednojajowymi potwierdzone naukowo.
Adoptowane osobno przejmowały styl życia rodziców - jedno tyło, a drugie było szczupłe.
Także nie wolno zwalać wszystkiego na geny (wiem, wygodne )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Minął miesiąc z odważnikami kulowymi. Czas na sztangę . Czasu zostało mało Magor i novyneo rosną w siłę i moc czas na przyśpieszenie.
Zaplanowałem że do końca miesiąca będzie siła dla ludu ale za wcześnie. Trzeba nabić masy (mam nadzieję że trochę mięśniowej dlatego idzie w ruch mój ulubiony zestaw.
Dzisiaj trening ze sztangą
Przysiady 70/5,75/5,80/5,85/5,75/5,70/5
wyciskanie leżąc 50/5,55/5,60/5,65/70/5,75/5,70/5,65/5,60/5,55/5,50/5
wiosłowanie 55/5,60/5,65/5,70/5,65/5,60/5,55/5

Ciężary liche. Trzeba wprawić się w ćwiczenia i nabrać siłomasy. Przysiady robiło mi się ciężko nogi odwykły od tego ćwiczenia czuć że w czwórkach nie ma mocy ni siły. Wyciskanie leżąc również czuć było że mięśnie klatki są w szoku a jak w szoku to może spuchną. Wiosło rewelacja wiadomo plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
a jaka waga teraz? i ile masy chcesz nabić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
orzegów

Zaplanowałem że do końca miesiąca będzie siła dla ludu ale za wcześnie.

Za wcześnie i za krótko Podobno 8 tygodni to dolna granica sensu
Klatka musi być w szoku. Inny rodzaj pracy trochę. Ja teraz (po miesiącu z JS) zupełnie inaczej odbieram to ćwiczenie.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@ten_nowy-a jaka waga teraz? i ile masy chcesz nabić?

Waga nie wysoka 86kg waga z dzisiaj ale dużo fetu a mięso na polu. Chciałbym wrócić do formy z przed kilku lat ale nie wiem czy przy mojej chorobie (dna moczanowa) jest to jeszcze możliwe. Muszę uważać i z treningiem i z jedzeniem a masa lubi ciężkie treningi i dobre zwierzęce białko. Dobrze by było jak bym w ciągu 1-2 lat zbił 7-9 kg fetu i nabił 11-12kg mięsa. Było by super. Dlatego planuję częściej włączać sesje ze sztangą.Jak nie ogarnę tematu i choroba nie pozwoli budować mięśni zostanę przy formule siły dla ludu i odważnikach by dbać o wydolność i rozwijać siłę na max przy moim potencjale bez zwiększania wagi.

@Magor-Za wcześnie i za krótko Podobno 8 tygodni to dolna granica sensu
Klatka musi być w szoku. Inny rodzaj pracy trochę. Ja teraz (po miesiącu z JS) zupełnie inaczej odbieram to ćwiczenie.

Masz rację że 2-3 miechy to min. No a klatka piersiowa to wielki mięsień i nie powinien leżeć odłogiem. Jak by był niepotrzebny to byłby mały i słaby a wbrew temu co pisze Paweł to największy z mięśni pchających ciała i zdolny do dużego rozrostu i siły czyli ma potencjał.
Coś ten Paweł ma na pieńku z kulturystami. Może jego pierwsza miłość uciekła z klatko dużym i ma uraz do tej części ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131005
Duże klatki mają jedynie kulturyści!
W naturze królują cycki!
Obecnie coraz więcej ludzi je ma! I to bez względu na płeć!

orzegow - sztanga to dobry pomysł!
Spalenie tyle tłuszczu z równoczesnym zdobyciem tylu planowanych mięśni wydaje się niedościgłym marzeniem (zwłaszcza w tym wieku)
Ile masz wzrostu przy tych 86kg wagi?
W profilu jest 177cm - sprawdzałem po napisaniu. Czyli dobrze wyglądasz!

Zmieniony przez - ojan w dniu 2015-06-08 21:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
orzegów
@ten_nowy-a jaka waga teraz? i ile masy chcesz nabić?

Waga nie wysoka 86kg waga z dzisiaj ale dużo fetu a mięso na polu. Chciałbym wrócić do formy z przed kilku lat ale nie wiem czy przy mojej chorobie (dna moczanowa) jest to jeszcze możliwe. Muszę uważać i z treningiem i z jedzeniem a masa lubi ciężkie treningi i dobre zwierzęce białko. Dobrze by było jak bym w ciągu 1-2 lat zbił 7-9 kg fetu i nabił 11-12kg mięsa. Było by super. Dlatego planuję częściej włączać sesje ze sztangą.Jak nie ogarnę tematu i choroba nie pozwoli budować mięśni zostanę przy formule siły dla ludu i odważnikach by dbać o wydolność i rozwijać siłę na max przy moim potencjale bez zwiększania wagi.




Efedryna tu się dobrze sprawdzi jak nie masz problemów ciśnieniowych, sercowych itp. Mi już poleciało ponad 3kg a biorę może 5 tygodni. Niby substancja nielegalna ale daje szczęście Żona zauważyła różnicę obwodu pasa z tym że myśli że to dzięki diecie

Zmieniony przez - ten_nowy2 w dniu 2015-06-08 21:50:10

Zmieniony przez - ten_nowy2 w dniu 2015-06-08 21:52:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sportowa sylwetka

Następny temat

Konkurs Krata na Lato 2 Edyc. wg Muzzy17

WHEY premium