SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odważniki kulowe-moja przygoda

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Po jakims czasie przywykne do 20ki wiec 24 zwlaszcza do swingow bedzie w sam raz ;) tgu jak pojdzie sila tez zrobie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Chciałbym mieć takie podejście, że jedna kula mi wystarczy
Apetyt rośnie w miarę jedzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Ja narazie traktuje to jako dodatek do sztangi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@ten_Nnovy2-Ja narazie traktuje to jako dodatek do sztangi ;)

Kiedyś też tak miałem. Teraz to odwrotnie sztanga dodatkiem do kuli. Ale z drugiej strony coraz bardziej zależy mi na ogólnorozwojowym treningu by być w dobrej formie zdrowotnej ,kondycyjnej no i trochę pary by było w tych rękach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Ketlami zastapie sztange tylko jak nie bede mial dostepu do sztangi co jest niewykluczone w najblizszej przyszlosci ale czas p9kaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
hehehe... poczekaj aż zrobisz trochę ciężkich TGU..
Chyba już wpadłeś!!
Ale spoko - to pozytywny nałóg!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
wpadłem ale mimo wszystko zależy mi na sile w martwym, przysiadach itp a kettle to poza barkami raczej siła dynamiczna niż statyczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
No no... niedługo będziesz celował w wyciśnięciu kuli o połowie masy Twojego ciała (najlepiej żeby to była własna, prywatna kula!), może o SSST i jeszcze o pressie z 60kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Narazie max co wycisnąłem to 24kg na prawą rękę. 20ką wyciskam ponad 10 razy, więcej nie próbowałem, ale wiem że prawy bark mam silniejszy i lewą wyciskam mniej powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@ten_novy2-wpadłem ale mimo wszystko zależy mi na sile w martwym, przysiadach itp a kettle to poza barkami raczej siła dynamiczna niż statyczna.


Siła w martwym daję siłę. Siła w wymachach odważnikiem daje być może mniejszą siłę ale. DAJE nieludzko wytrzymałe plecy. Przekonałem się o tym nie raz robiąc coś przy domu. Worki z węglem nie ma problemu,odśnieżanie z kuciem lodu na podjeździe nie ma problemu. Plecy idealne do pracy fizycznej i długiego chodzenia z plecakiem. Na bolące plecy podobno również wymachy pomagają.


PS. Dzisiaj spojrzałem na ten swój plan i się przeraziłem. Jak chcę przegrać konkurencję w wyciskaniu ale za to mieć radochę z treningu plan idealny. Muszę coś to poskracać. A może powrót do ROP .Brrrr . Strasznie boli mnie że po roku się poddałem . Gdzieś robiłem błąd za szybko za dużo, gnanie od ciężaru do ciężaru. Zwłaszcza przejście z 32kg na 36kg gdzie czułem że raczej to nie teraz nie ten rozmiar na tym etapie za duży pośpiech i ścięgna ,stawy nie miały czasu na adaptację. No i te dni rozmaitości zwłaszcza duża ilość wymachów . W wymachach podział na dni lekkie,pośrednie i ciężkie był umowny bo wszystkie dni były bardzo ciężkie i ciężkie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sportowa sylwetka

Następny temat

Konkurs Krata na Lato 2 Edyc. wg Muzzy17

WHEY premium