SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odważniki kulowe-moja przygoda

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
TWO HANDS ANYHOW
znaczy - w dwóch rękach nad głową, nie ważne jak

Najczęściej pierwszy ciężar wchodził wyciskaniem pochylonym, a drugi to podniesienie z ziemi i wyciśnięcie.
Double snatch też pasuje

Zwykłe wyciskanie żołnierskie dwóch kul jest TWO HANDS ANYHOW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A o to chodzi. Wyciskanie dwóch ciężarów w stylu dowolnym. Praktykowało się najlepszy mój wynik z przed dwóch lat to dwie kule 32kg i 28kg .Paweł pisze o tym wyciskaniu w pierwszej książce i podobno to wynalazek Saxona. Bardzo fajne ćwiczenie.
Dziękuje Panteon za przypomnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Atleci z Was. Ja targam swojego małego Fiedię. ( jakkolwiek to nie zabrzmiało, ma 16 kg :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Atleci...
Każdy targa na swoją miarę - jeden Carycę, a drugi Fiedię.

Two hands anyhow, to nie tylko siła, ale i gibkość i mobilność, i w ogóle, bo to utrudnione wyciskanie pochylone. Przynajmniej na załączonej grafice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
panteon
Atleci...
Każdy targa na swoją miarę - jeden Carycę, a drugi Fiedię.



Wasza miara jest większa niż moja miara! To się musi zmienić! Gonię Was....

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj dzień lekki
-wyciskanie z zarzutem 5sx1p (24kg)
-Rwanie 8 min 80p. (24kg)

Wróciłem do ROP bo po nocach nie mogłem spać ze wstydu przed samym sobą że nie zrealizowałem programu. A program jest prosty i nie ma co szukać winy że to niby Paweł jest ten zły że jego program nie działa ble,ble. Takie p******enie słabeusza.Więc tego już nie będę robił .
Mam doświadczenie i wiem jakie błędy popełniałem. Książkę Pawła odnośnie programu ROP przeczytałem jeszcze raz. Podział będzie inny niż wcześniej Poniedziałek -ciężko,Środka-lekko,Czwartek rozmaitości-(siad turecki będzie rządził),Piątek pośredni ,reszta dni spacer i joga lub coś w tym stylu. Zaczynam od 24kg kuli po dojściu do 75p na rękę tydzień wolnego i próba z 28kg jak wejdzie 6p na rękę lewą i prawą wskakuje do drabin nie wejdzie wracam z 24kg do początku drabin 3sx(1,2,3) ale skrócę czas przerw . Dzięki ROP odniosłem bardzo wiele korzyści pod względem kondycyjno - siłowym i sprawnościowym a program jest naprawdę minimalny i nakład pracy w tygodniu niewielki w porównaniu z odniesionymi korzyściami. Dlatego nie mam co kombinować z własnymi jakimiś programami (kondycyjno - siłowymi) bo raczej mi nie wychodzą.
I najważniejsza sprawa jest jasny klarowny CEL. Przypomnę go jeszcze raz dla samego siebie.
-Wyciśnięcie żołnierskie na lewą i prawą rękę 48kg kuli
-Wykonanie rwania 10min =200p kulą 24kg.
A jaki mogę mieć cel w treningu ze sztangą ,na chwilę obecną nie mam żadnego celu tak więc zostają kule albo klub szachowy w domu seniora . Wybieram kule.

Zmieniony przez - orzegów w dniu 2015-05-20 12:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
orzegów
klub szachowy w domu seniora



Ale szachy to taka piękna gra!

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szachy to piękna gra ale ja zaczynam myśleć dopiero jak wcześniej przerzucę z kilka ton. Taki typowy ze mnie fizol

A tu jak bawią się najlepsi ze świata odważnika kulowego.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Ja bym wziął jedno i drugie. Nie podoba mi się stereotyp szachisty.
Sam nim jestem, tylko nieaktywnym z braku czasu.

Bobby Fisher - amerykański szachista miał walczyć z Rosjaninem i powiedział swojemy trenerowi (jakiś renomowany trener kultury fizycznej ), żeby wypracował mu żelazny uścisk dłoni, to już przy pierwszym powitaniu pokaże swoją moc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
panteon
Ja bym wziął jedno i drugie. Nie podoba mi się stereotyp szachisty.
Sam nim jestem, tylko nieaktywnym z braku czasu.

Bobby Fisher - amerykański szachista miał walczyć z Rosjaninem i powiedział swojemy trenerowi (jakiś renomowany trener kultury fizycznej ), żeby wypracował mu żelazny uścisk dłoni, to już przy pierwszym powitaniu pokaże swoją moc!


zgadzam się w 100% ! może zagramy kiedyś po sieci? są fajne serwisy, można myśleć dzień lub dwa nad ruchem :)

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sportowa sylwetka

Następny temat

Konkurs Krata na Lato 2 Edyc. wg Muzzy17

WHEY premium