SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odważniki kulowe-moja przygoda

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może już o tym pisałem, i pewnie się powtórzę, ale jak przejdę na emeryturę i jeszcze zdrowie będę miał na poziomie odpowiednim do treningu to sobie zmontuję taką undergroundową Szopę Siły Znajdą się tam: Sledy, młoty, opony, liny, łańcuchy, worki z piaskiem, kegi (puste!! ), cała rodzina odważników i pewnie miejsce na sztangę i trochę żelastwa do niej Aj, to będą piękne czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@novyneo- "Może już o tym pisałem, i pewnie się powtórzę, ale jak przejdę na emeryturę i jeszcze zdrowie będę miał na poziomie odpowiednim do treningu to sobie zmontuję taką undergroundową Szopę Siły"


Do tego przydała by się grupa osób pozytywnie zakręconych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tym forum kilku by się znalazło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj miał być dzień pośredni ROP czyli wyciskanie odważnika 24kg 3x(1,2)=12p i wymachy 24kg w zależności od wylosowania wyszłoby gdzieś
5376kg tonażu. Całe moje obolałe ciało a szczególnie barki (do kettli trzeba mieć stalowe bary)mówiło mi daj sobie spokój z treningiem.

Tylko jest jedno ale trzeba do listopada wycisnąć jedną ręką 60 kg . Wywiad donosi że wielka Rosja (Magor) swobodnie zarzuca 48 kg. Prężne Niemcy (novyneo) swobodne wyciska już 50 kg (dane oficjalne) a ja patrząc na moje odważniki powyżej 28 kg zastanawiam się kto je w ogóle tu przyniósł. Dlatego był dzisiaj (licznik ciężar , mianownik ilość powtórzeń)
Trening Undergroundowy
-MC-70/5,75/5,80/5,75/5,70/5
-wiosłowanie w opadzie (dynamiczne) 60/8,65/8,70/8,65/8 -50/20,50/20
Spacer farmera dwa odważniki (24kg) 96 metrów 2 min przerwy 96m=192m
Spacer z dwoma zarzuconymi odważnikami (24kg) 72m.
Trening zrobiony nie chce mi się liczyć ale tonażowo wychodzi trochę więcej niż przy kettlach a czuję się wyśmienicie i nawet plecy nie bolą na razie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
orzegów

Tylko jest jedno ale trzeba do listopada wycisnąć jedną ręką 60 kg . Wywiad donosi że wielka Rosja (Magor) swobodnie zarzuca 48 kg. Prężne Niemcy (novyneo) swobodne wyciska już 50 kg (dane oficjalne) a ja patrząc na moje odważniki powyżej 28 kg zastanawiam się kto je w ogóle tu przyniósł.



a ja z moim 16kg Fiedią to chyba Bangladesz przy Was:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@shadow78-a ja z moim 16kg Fiedią to chyba Bangladesz przy Was:)

Z 16-tką również można zrobić sobie rytuał dojść do 200 rwań 10 min i wykonać 75 wyciśnięć z zarzutem (clean- press) na rękę. Tak że nie ma na co czekać tylko brać się do pracy Shadow78.Potem trzeba kupić rozmiar większą 20kg i proces powtórzyć.


Trening A
MC- 82/5,87/5,92/5,87/5,82/5
Wyciskanie z zarzutem (24kg kula) drabiny 5sx(1,2,3)+ wyciskanie 1x5p
Wymachy jednorącz (24kg) wylosowano 7 min=160p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
orzegów
Wywiad donosi że wielka Rosja (Magor) swobodnie zarzuca 48 kg. Prężne Niemcy (novyneo) swobodne wyciska już 50 kg

A roboty przed nami drugie tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
novyneo-A roboty przed nami drugie tyle.

Czy roboty chyba nie kupa radochy i przyjemności. Ja bez minimalnego kettlowego wysiłku nie funkcjonuję normalnie. A po treningu to i człowiek radośniej i z optymizmem paczy na świat.

Dzisiaj dzień lekki i przyjemny.
-Wyciskanie z zarzutem (24kg) 2sx(1,2,3)=12
Wylosowano 5 min rwanie (24kg)=50 powt.





Piękna walka Tomasza Drwala i Michała Materli.Tomasz niezły technik rączki mu chodziły jak złotko
A Mariusz Pudzianowski to był tak naładowany jak.





No i filmik dla wszystkich naiwnych. Nie wierzcie oczom wierzcie własnemu rozumowi.





Dlatego czerpcie radość i zdrowie z amatorskiego sportu a nie złudne nadzieje że można mieć niskie bf ,prążki na brzuchu i mięśnie jak goryl a do tego biegać maratony i dźwigać mega ciężary. Tacy ludzie nie istnieją bez sterydów.

Zmieniony przez - orzegów w dniu 2015-06-03 12:32:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
orzegów


Dlatego czerpcie radość i zdrowie z amatorskiego sportu a nie złudne nadzieje że można mieć niskie bf ,prążki na brzuchu i mięśnie jak goryl a do tego biegać maratony i dźwigać mega ciężary. Tacy ludzie nie istnieją bez sterydów.



To o czym piszesz nazywa się crossfit. Fakt że większość która z nami chodziła to byli albo chudzielcy albo atleci z lekkim brzuszkiem ale było ze dwóch gości którzy byli zrzeźbieni i kondycję mieli jak koń wyścigowy. Fakt że goście w wieku ok 25 lat, ale jeden z nich np brał w przysiadzie 190kg przy wadze własnej może z 75kg i to byli czyści kolesie z tym że to były raczej wyjątki. Ja kondycji nie mogłem osiągnąć zadowalającej, chociaż poprawiała się i kondycja i siła


Zmieniony przez - ten_nowy2 w dniu 2015-06-04 18:55:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@ten_nowy2 Masz rację. Nie mam siły się wymądrzać i robić za jakiegoś toksycznego trola który zazdrości innym formy a swoje "lenistwo" tłumaczy tym że inni biorą dlatego są lepsi.Niech będzie jak ma być.

Dzisiaj dzień pośredni
-wyciskanie z zarzutem (24kg) 5sx(1,2)=18p
-Wymachy (24kg) wylosowano 11 min =210p

Cieszę się że zacząłem kolejny cykl ROP z 24kg i poskromiłem swoje ego.W trakcie wyciskania skupiam się na technice by wyciskać z "pleców" i min angażować barki. Niby wcześniej też to robiłem ale tego nie czułem. Od kilku dni coś się zaczyna dziać (czuję to wyciskanie)pożyjemy zobaczymy. Paweł pisze że opanowanie tej techniki daje podstawy do wyciskania dużych ciężarów i zdrowego stawu barkowego. A zdrowie i sport powinny iść ręka w rękę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sportowa sylwetka

Następny temat

Konkurs Krata na Lato 2 Edyc. wg Muzzy17

WHEY premium