SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odważniki kulowe-moja przygoda

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od biegania wolę nordic walking. W wojsku i policji mają hopla na punkcie biegania na tych wszystkich szkołach kursach zawsze jest nawiedzony 50kg gostek który prowadzi wf i wszędzie tylko biegają. A spróbuj nie zaliczyć testu czy sprawdzianu. Dlatego dla równowagi lubię chodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no, to u mnie trochę to inaczej wygląda Bieganie jest elementem egzaminu ze sprawności fizycznej, obok trzech innych ćwiczeń, poza tym biegam dla siebie, a nie że musżę. Jednak to też pewnie kwestia tego w jakiej jednostce się służy. W liniówkach biegania więcej niż np. w logistycznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień rozmaitości.

MC-100/5,90/5
(biceps) ugięcia sztanga prosta -35/5,32/5

I wszystko w temacie. Powrót do odważnika odbył się błyskawicznie.We wtorek zamiast odpoczynku były wymachy 24kgx100p/4 min jednorącz. I od tego się zaczęło. Z uzależnieniem tak jest. W dni rozmaitości pociągnę martwy ciąg i biceps w formule SDL. Mam nadzieję że taka formuła zalecana przez Pawła zaspokoi mój apetyt na nieco większe ciężary w formie bardziej statycznej niż dynamiczne eksplozywne kulki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień średniej intensywności ROP

-Wyciskanie z zarzutem drabiny 24kgx (1,2,3),(1,2),(1,2),(1,2),(1,2)
-Wymachy jednorącz 24x100p/4 minuty

Tych wymachów miało być mniej gdzieś średnio 15-20p na min ale weszło jak w masło.

Po treningu wykonałem kilka aureoli z 16kg odważnikiem oraz kilka ćwiczeń rozciągających na obręcz barkową z książki Wielki Powrót Odważników Kulowych.

Motywator treningowy





W tym ruchu jest piękno i ogromna energia skupiona w jeden cel .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień ciężki ROP

-Wyciskanie z zarzutem odważnik 24kg ,drabiny- 2x(1,2,3,4) , 3x(1,2,3)=38p
-Wymachy jednorącz 24kgx150p/7min

Czuć że siło wytrzymałość wzrasta. Jak zdrowie pozwoli powinno iść teraz szybko do przodu.Dojść w tym systemie do 36kg a potem to tylko szlif i będzie 60kg.Tylko ten czas tak szybko umyka do przodu.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj dzień treningu ze sztangą. Czyli siło-masa

Miał być ROP a był trening Rega Park. Wiem że to treningowe ADHD ale kusiło mnie by spróbować.I poszło

1-Wyciskanie stojąc 5sx5p (40kg)
2-Wyciskanie leżąc 5sx5p (65kg)
3-Wiosłowanie w opadzie 5sx5p (70kg)
4-Przysiady 5sx5p (80kg)
5-Martwy ciąg 5sx5p (90kg)

Trochę masakra ,samopoczucie dobre ciekawe co będzie jutro. Nie dziwię się że jak ktoś przyzwyczaił ciało do takiej orki (trzy razy w tygodniu)do tego podstawił konkretne ciężary to nie miał wyjścia albo rósł w siłę i muskulaturę albo rezygnował z treningu . Kusi mnie by pociągnąć go przez 8 tygodni , potem wskoczyć na A-B potem na split.Zobaczę jak wytrzymam bez kul 2 tygodnie to pójdę w tę stronę .


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Orzegów, czyżbyś chciał się na sztangę przejść??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Novyneo-Orzegów, czyżbyś chciał się na sztangę przejść??


Tak trochę . No może na dłużej z rok dwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rok dwa to sporo. No ale jak potrzebujesz/masz chęć to jak najbardziej. U mnie czasem tej sztangi brakuje, ale tylko czasem. Odważniki wypełniają prawie całą moją aktywność Coś planujesz więcej, czy tak tylko trochę sztangą popracować? Siło-masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Novyneo-Rok dwa to sporo. No ale jak potrzebujesz/masz chęć to jak najbardziej. U mnie czasem tej sztangi brakuje, ale tylko czasem. Odważniki wypełniają prawie całą moją aktywność Coś planujesz więcej, czy tak tylko trochę sztangą popracować? Siło-masa?


Trochę nabić i siły i masy mięśniowej skupić się na tych partiach które odważniki w małym stopniu angażują czyli nogi,klatka piersiowa ,biceps i plecy najszersze grzbietu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sportowa sylwetka

Następny temat

Konkurs Krata na Lato 2 Edyc. wg Muzzy17

WHEY premium