SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111617

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No to zakładaj dziennik i czekaj cierpliwie, na pewno ktoś Ci odpowie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Tylko ładnie wszystko zrób!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Zabawki do mierzenia pulsu to ...zabawki więc lepiej palcem sobie na szyi tętno zmierzyć lukając na zegarek

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ja mam sigmę ( pulsometr) i w sumie używałam go jak trenowałam do półmaratonu by utrzymywać tętno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
tzn miałam tak rozpisany trening - raz bieganie na czas a raz bieganie by tętno było np 160 w całe 20 minut,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
:) Heh, to jutro wobec tego, na chwilę łobecną nie posiadam (przy sobie) gołych fot, a te które posiadam kiepsko pokazują całą sylwetkę Raczej "scenki rodzajowe" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Aga - coraz wiecej "pantofelków" mam widocznych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
a na siłce nie potrzebny wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
mam tak złą kondycję, że palca nie utrzymam... poza tym lubię gadżety :) o ile pokazują prawdę, wykresiki i takie tam...

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Kaśka kup pulsometr ale bez zbednych bajerow, tzn chyba ze cie stać i masz chęć to polara czy garmina z gps'em prosze bardzo, ale mysle z enie ma sensu, wystarczy zwykly z paskiem napiersiowym do monitorowania pulsu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium