SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111694

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ruda_29 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
(faza zaprzeczenia) przydałaby się Lisa, jest ekspertem w tej dziedzinie

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Po wczorajszym obejrzeniu filmików u Oku - padło na Ciebie - ale temat dotyczy sporej liczby dziewczyn, to jestem pewna, że u części treningi wyglądają dokłądnie tak samo. Coś tam pomachać, coś pogadać , się pośmiać - jak w spamie.

Na forum macie możliwość sprawdzenia techniki for free, zadawania pytań odnośnie treningów - zwłaszcza, ze często siedzi tu Hubert, który ma ogromne doświadczenie. Wykorzystujcie to.

Można trenować 6 miechó, rok - a technika kuleje niestety.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
plota - coś Ci w życiu nie wyszło

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
I efektów nie ma.

Szybki enter poszedł.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Ruda - ja się nie mogę doczekać momentu w którym się nagram i dam się do zjechania :) jak mi każdy trener mówił, że dobrze, to na pewno coś jest nie tak. Zawsze jest przecież co poprawić.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No wiem ze te filmiki wyszly kiepsko ale w sumie pierwszy raz spotkała koleżankę w zyciu zawsze ćwiczymy same i na pewno się bardziej przykładami, także kiepsko wyszło że w ogóle sie zabrałyśmy za nagrywanie tego w takich warunkach treningu for fun.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Ruda, święta racja. Wczoraj się miałam okazję przekonać. Znajomego na siłce porosilam czy by nie pomógł. Wiem, że ma większe doświadczenie i nieraz mnie ganił za technikę. Wczoraj to było naprawdę ciężko. Trudno będe robić dokładniej na mniejszym obciążeniu niż wcześniej. W końcu nie o rekordy ciężarów tutaj chodzi ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ale bądź co bądź technikę mam kiepską i jestem tego świadoma... już po wczorajszych zj**kach wzięłam wszędzie większe obciążenai i dało radę!!! a wcześniej myślałam że nie wypada :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Oku, ale i tak widać, że u obu technika kuleje mocno.

Nie chodzi o to, że chcę pocisnąć Wam. To naprawde dla Waszego dobra jest, żebyście sobie krzywdy nie zrobiły.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium