SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111638

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
zresztą... nie umiem prowadzić przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Lisie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94816 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
przygarnę kropka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
btw, czy ktoś z Was słyszał o suplach "fitline"? Jakiś jegomośc na siłce mi mówił że to sprzedaje

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Neeevsky nie badź wstydniś, każdy sie tu kiedyś pokazał noooo, Lodzik ci potem usunie foto żeby nie wisiało for ever :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Dziewczyny. i chłopcy ;)
Gdyby była taka aplikacja jak endomondo, tyle, że do spisywania treningów siłowych (web + telefon), pokazywania progresu itp - korzystałybyście?

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Zanim ja bym wyklikała na siłce spoconym paluchem co ja tam porobiłam...wolę kartkę i długopis

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
miałam - nie sprawdziła się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94816 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
Sheep
btw, czy ktoś z Was słyszał o suplach "fitline"? Jakiś jegomośc na siłce mi mówił że to sprzedaje


nie kupuj wynalazków sypanych w piwnicy,co dokładnie chciałaś kupic to ci podpowiem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
no ja też wole kartkę i dlugopis
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium