SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111657

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Ale Wam zazdroszczę tych cycków..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ale co myślisz, że ile? bo bym sobie chętnie już jakiś pasujący sportowy zamówiła póki co i nawet nie wiem co podać

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
no wybacz, ale aż tak wróżyć nie umiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Little Wild
Ale Wam zazdroszczę tych cycków..


chyba nie mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
:D wg tabelek teraz niby E. to zamówiłam E. i się wbija. to chyba jak tylko plecy puszczą to jednak kierunek poznań

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Kasia, no bo jak z pomiarów Ci wychodzi 82 pod biustem, a masz stanik na 75 w obwodzie..to ja bym umarla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
lorane
Little Wild
Ale Wam zazdroszczę tych cycków..


chyba nie mi



a tego to nie wiem, ogólnie napisałam. A co w Twoich jest takiego, że nie można zazdrościć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
wiesz, te tabelki nie uwzględniają kształtu biustu i jakości tkanki pod biustem...
ja mam 82 pod biustem a staniki z obwodem 70
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
to ja mam więcej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
akurat pod cycem mi się nic nie wbija, tylko druty w cycki :D jeden niby 75D to mam za luźny na szerokość. te pomiarówki to są jak zawartość tłuszczu w batoniku snickers. absolutnie bez znaczenia.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium