SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111604

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
bitą śmietanę :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Ostatnio jesteśmy w sklepie. Ona z tą rozpiską diety od pani fitnesski i mówi, że głodna. Chce coś na szybko kupić do zjedzenia i mysli, duma....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Swiata nei naprawisz. Jak będzie chciałą, to sama zapyta.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no ja się przekonywałam 8 lat. musiałam zacząć ważyć pow. 80kg po moich "dietach" żeby się w końcu przekonać. Nie wiem jaki jest pułap koleżanki i ile lat już próbuje na własną rękę, ale najwidoczniej za krótko.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
chciała twaróg, ale nie ma go na liście od pani dietetyczki, to kupiła białą bułkę i parówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.... filozofią pojade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Ruda_29
Swiata nei naprawisz. Jak będzie chciałą, to sama zapyta.


Ehhhhh .... to pewnie nie nastąpi nigdy.... no cóż...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Kasia, też prawda. Ona genarealnie miała taki okres że miała niedowagę. Ja mam wrażenie, że mimo tego że nosi ciuchy roz. 58 to zupełnie nie widzi swoich gabarytów. Nieraz śmieje się z chudszych od siebie dziewcząt z tekstem "od razu lepiej się czuję! nie jest ze mną tak źle" Także ... chyba na razie nie da się reformować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jak znajdę zdjęcie, to pokażę Wam jedną z moich klientek -> trening 2x w tyg + dieta bilans zerowy, bez żadnych cięć. W domu dziecko, mąż i zamiłowanie do browarów i slodyczy.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
agataq
do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.... filozofią pojade


Dojrzewałam 16lat ;) A w zasadzie to jakoś wcześniej nie wpadłam w odchłani internetu na wasze forum
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium