SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111688

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
poprzednie trzy robię na szaro, dwa od końca pomniejszone i tyle, formatkę można sobie w notepadzie zapisać jak komuś się nie chce z palca formatowania robić albo klikać

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Sheep
Ale patrz, raz napiszesz trening a potem kopiujesz sobie ćwiczenia i dopisujesz obciążenia, ja np kopiuję linijki z excela do wypiski

dobra aplikacja zrobi to 50 razy szybciej. zła 50 razy wolniej. tyle, że są same złe, dlatego kombinuję co tu stworzyć fajnego.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Banał

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
lodzianin1
Lisus
jest jeszcze okazja do wziecia czegos ode mnie!


to biorę całą w ciemno


Lisa w worku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
banał :D omatko, nie umiałabym w kółko przeklejać w te i we wte, ale kumam

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Nie, ja nie będę tel brała na siłkę za dużo kombinacji, zobaczysz potem że to jest mimo wszystko niewygodne i będzie Ci przykro jak się przypadkiem sprzęt uszkodzi

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A na siłce latający talerz to nic niezwykłego

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja już niejeden dzień na siłowni spędziłam także to jest dla mnie oczywiste :D ja tylko myślę o "potem" - na zasadzie "tak wyglądały moje 3 miesiące na siłowni - link z progressem, fotami". ale już nie drążę tematu, bo to widze nie i już :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
I tak to z Wami babami jestem, z Wami zle, bez Was jeszcze gorzej...

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
dokładnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium