SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111600

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
moi jak wyciskam na klate to mi sami ta sztanga machaja góra dół a ja sie stara żeby mi nei wyrwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
no to chyba sie nie zmeczysz za bardzo w ten sposob?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
DObry trening to nie tylko kwestia wielkiego obciążenia. Masz teraz problemy z kolanem, możesz wplatać ćwiczenia izometryczne, kombinować z tempem - naprawdę wiele da się zrobić.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a ja tak chcialam w tym tyg sie odważyć i zaczac przysiady ze sztangą i żopa... zostaje góra do roboty i ewentualnie ginekolog... nawet na bieżni porządnego powerwalka nie moge :( do kitu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ok. Z Felą sie już dogadąłam, weekend mam zamiar cały pływać a jutro ortopeda może sie okaże że wszystko okay...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zgłoś się do mnie po tym ortopedzie, dam Ci namiar na mistrza od kolan. Z Wawy.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Ruda a mogę poprosić również o kontakt do takiego magika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja teraz będę uskuteczniać spacery (!) i wierzę, bardzo wierzę, że po masażu w piątek już mogę jakiś przysiad czy martwego ciąga walnąć w sobotę i ruszyć to dupsko w końcu. i znowu będzie można na mnie krzyczeć, że coś robię źle

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Kasia a te cwiczenia są w zestawie dla zielonych?

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium