SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111649

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja lubię gotować, chociaż w weekendy mąż często gotuje. Ale nienawidzę sprzątać. I prasować... I nie umiem guzika przyszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
zmywać nienawidze, a zmywarki nie mam... no ale lubie gotwac i lubie jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Dzień bez mięsa jest jak seks bez orgazmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Nanit
Ja lubię gotować, chociaż w weekendy mąż często gotuje. Ale nienawidzę sprzątać. I prasować... I nie umiem guzika przyszyć

Nanit, siostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
hasarapasa

Nanit, siostro



Hasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94819 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
Nanit
Dzień bez mięsa jest jak seks bez orgazmu



treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
przez ostatnie 5 lat nie jadłam innej części kurczaka niż pierś i czasem wątróbka. Teraz nauczyłam się jeść ćwiartki z kurczaka. Jajka w postaci samo jajko kiedyś jadłam raz na miesiąc a jak czułam zapach jajecznicy to potrafiłam zwymiotować A po strączkach chodzę jak balon, jem je teraz, ale kiepsko sie po nich czuję. Jak dobrze przeliczyłam sobie to kiedyś ja jadłam max 30g miałka dziennie Przeskoczyłam siebie samą i to pięć razy normalnie, aż sama z siebie dumna jestem

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Idę śledzie zrobić, mężowi obiecałam. Musze się podlizać, bo znowu mnie zakupy elektroniczne kuszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Ha, ha :D a co chcesz kupić?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium