SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111614

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Dobre!!

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Egipcjanie używali prezerwatyw w roku 1350 p.n.e. jako ozdobnych[potrzebne źródło] osłonek na penisy. ZA wiki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
oczami wyobraźni to widzę - w sensie mężczyzn na ulicy w samych prezerwatywach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
zawsze gotowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
dochodzę do wniosku że zamiast krzesła w pracy przydałaby się piłka ?? i posiedzieć można i postawa lepsza i poćwiczyć brzy biurku by można... hymmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ja mam poduszkę rehabilitacyjną stabilizującą co MAWASHiii zalecał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
która? poka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
przypomniało mi sie kiedyś jak Cejrowski opowiadało o swoich podróżach i mówił że jednak iść do takich Kanibali to się bał trochę, ale zastanowił się i stwierdził że jest taki typ człowieka którego wszyscy lubią i nigdy nie krzywdzą- to wioskowy głupek.
Mówił że zawsze jak chodził do róznych wiosek to kupował te ich ubranie, czyli przepaskę, ale kiedyś przez pomyłkę kupił kobiecą i zobaczył jak to mu pomagało nawiązywać kontakty z tubylcami więc od tamtej pory zawsze kupował kobiecą

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ja też siedzę na takiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium