SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111607

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
164g białka, 18g tłuszczu i 196g węglowodanów = 656 +162+784=1602
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
tak, ja pisałam od innej dietetyczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
look up :)
Ruda, od instruktorki z fitnessu. W tym 160g białka ma aż 4 razy wheya rozpisanego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
trzeba samemu. o sfd wiem od 8 lat, a i tak pół roku temu leciałam na 0 węgli (przy bf grubo powyżej 30%), bo tak. bo wiem lepiej. musiałaby faktycznie sama chcieć się otworzyć na to, że jednak kto inny wie lepiej.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a ja się wcozraj cieszyłam jak głupia, że w końcu ułożyłam taki dzień, że wheya nie potrzeba :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Właśnie Kasia. Ja wczoraj pisałam już o niej, że ona wszędzie szuka problemów ze zdrowiem ale nie w swojej wadze. Stara się iśc na łatwiznę. Obawiam się że i tutaj by tak zrobiła. Na zasadzie "nie zrezygnuje z tego czy tamtego, bo cośtam"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Taaa. Niespodzianka. Do rozsądku nei przemóisz pewnie, wiec szkoda zachodu.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no szkoda, ale na siłę nic nie zrobisz niestety

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Rudzik, wiem, ale jakoś.... no nie wiem... chciałoby się pomóc no, to jednak koleżnka dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
wydrukowałam jej kiedyś rozpiskę co jedzą ladies (z zachowaniem źródeł ofkors!!!) ale popatrzyła i zapytała "i co do tego?"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium