SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111644

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
gaja1989
Wreszcie rozmowa o cyckach i twarogu nikogo nie dziwi


no cóż, rozmowa o śmietanie też by nie zdziwiła, dobra śmietana nie jest zła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
ja polecam iso nectar z syntraxa fajny skład a i isomorph waniliowy tez dobry jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
oooo i się zdublowałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
o, a ja mialam zapytac czy jest jakis sposob zeby po redukcji nie mieć cycków jak naleśniki?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
O katlak nie mam ceny na słoiku jednak towar spod lady ale wiem że porównywałam i było taniej

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
gaja1989
o, a ja mialam zapytac czy jest jakis sposob zeby po redukcji nie mieć cycków jak naleśniki?


Ja się nie znam, sama jestem ofiarą z uszami jamnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Gaja możesz próbować pracować nad mięśniami klaty aby podnieść to co zostanie po redu, ale pamietaj ze cycki to nic innego jak tłuszcz więc spłoną i one

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
izolaty są droższe i mają tylko szybkowchłanialne białko ale mniej wypełniaczy i przede wszystkim bez laktozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
po co komu cycki jak jest fajna klata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
hahahaha, nie no dobre cycki nie są złe, ja bym przyrostem nie pogardziła. Ale generalnie ostatnio z kumpelą stwierdziłyśmy, że gorszą tragedią jest nie mieć dooopy, niż nie mieć cycków. Płaskodooopie najgorzej ever.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium