SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111697

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Ja też się nie znam. Ale strsznie dużo białka mi się wydaje i tego tłuszczu to tyle co nic. Podglądałam krewetkę i no .... no nie wiem co myśleć....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
z tego co się na tym forum dowiedziałam - problemy hormonalne gwarantowane. Ale znów - pkt 1 powyższej wypowiedzi.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
może jest jakiś powód. nie wiem jaki musiałby to być powód, ale może jest.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
nie było wywiadu z tego co wiem. U innej dietetyczki nawet nie było pytań tylko gotowa karteczka z dietą 1200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
ej, ja jakbym zobaczyła taki trailer pancernych, to bym ściągnęła całość pomimo tego, że i tak ich zawsze oglądam z zapartym tchem

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
aha, czyli zwykłe "masz kartkę i się odwal"

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
pytanie kto i dlaczego jej taką dietę dał. Na pewno coś tłuszczu mało, biorąc pod uwagę że niby 60 gram to zdrowe minimum. Ale znam tu dzienniki w dziale gdzie są takie duże ilości białka... Pytanie jaki do tego trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ekhm to nie 1200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
zaproponowałabym jej sfd, ale wiem, że nie dała by rady. Inaczej ona miałaby w nosie to że ktoś czas poświęca itd i by się obijała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Od kogo taka dieta?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium