SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111677

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Idę do sklepu, kupie kawę, zmielę, zaparzę i poczytam zabawnych panów z dopingu Mam starannie przemyślany plan, byle by nie sprzątać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja dlatego po tym jak kupiłam ekspres do kawy zaczęłam sobie robić po turecku. bo to trwa. bo ja nie chcę jeszcze do pracy

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
TaDrugaKasia
Izumik się wdraża w klimaty :)

luzik, ja się wdrażałam z partyzanta ze 3 miechy chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Nie mam dziennika, bo nie z czym na razie pofikać. Chodzę na siłkę jakoś rok prawie. Ale będę musiała przez konający budżet domowy zrezygnować. Trzeba będzie coś kupić do domu, ale póki tego nie zrobię nie mam sensu w ogóle zakładać.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no ja zaczęłam od dupy strony bo założyłam dziennik i przez 2 tygodnie udawałam, że zaraz zacznę ćwiczyć. i takiego wała

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Ale masz za to motywację żeby w końcu zacząć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no aż mnie nosi :) JEszcze mi facet oświadczył, że on zaraz też zaczyna (dieta, trening, pewnie kelton w końcu zakupy też dowiezie) i co ja tak mam patrzeć jak on rozwija mięśnie i pachnieć .. :/

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Ja mam motywację żeby sprzedać nerkę, kupić trochę żelaza i lodówkę uzupełnić. Rano jak wychodziłam do pracy to w lodówce tylko jaja zostały (made in biedronka), pasztetówka męża i Delma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
nie pogardziłabym dobrą nerką - moja ma tyle piasku, że pewnie dlatego tyle ważę :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Pierwszy.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium