SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111652

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Izumik
Po pierwszym treningu z najlepszym ponoć trenerem na mojej siłce kontuzja kolana. Po drugim pleców. Po 3 inny trener mi powiedział, że niestety robię to źle i faktycznie jakoś tak tamten trener zupełnie nie pilnował mojeje postawy ani nic


Najlepsi trenerzy to po prostu najlepsi handlowcy, którzy sprzedają dużo treningów personalnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
agataq
oku jak cie złapię za nadgarstki chwytem "jak kajdanki" a ty będziesz chciala moje ręce rozepchać... to też izometria


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Hubert, Pewnie tak. Został tam menagerem. Jak teraz patrze na jego treningi, to on w ogóle nie zwraca uwagi na trenującego, tylko sobie z kimś rozmawia, albo patrzy na laski na siłowni

Zmieniony przez - Izumik w dniu 2013-08-01 10:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
To w sporym uproszczeniu

Jeżeli chodzi o Pzn, to kontaktuj się z Bullem np. MOże Hub czasami też bywa?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
idę szukać tych izometrycznych ćwiczeń, jutro wyjeżdżam to na działcę ponapinam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
O! Ruda, widze w podpisie że Ty instruktorem jesteś Wpadniesz do mnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Dzięki :) zacznę zawracać dupsko jak sama swoje będę mogła ruszyć

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Bayo Oku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ja tez sie na zdjecie spoznilam, omlet synowi robilam

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
nie było na co patrzeć, serio <płacze>
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium