SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111601

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ja się uczę sama, ale bardzo chciałąbym miec jakiś papier dla zdrowia psychicznego mojej matki dla której córka bez mgr to porażka zyciowa, nawet jak pojde na ta informatyke z grafika to bede robic sobie kursy jesli sama nie bede w stanie czegos ogarnac

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94792 Napisanych postów 364796 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670118
Sheep



kupujac pojedynczo te poszczególne składniki zapłacisz mniej niz połowę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94792 Napisanych postów 364796 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670118
ładne złodziejstwo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
mam dziwny problem z ubraniami, większość robi sie dłuższa z przodu a krótsza z tyłu, w kolejnej kiecce to zauważyłam

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a to szkoda. poszłam na studia co się szumnie nazywały "animacja i efekty specjalne" i po kilku latach czułam się uwsteczniona. marnowanie czasu. Ale jeśli ma być papier i to jest najważniejsze to już siedzę cicho. odezwałam się bo to jakieś moje pole mimo wszystko ;) właśnie szukam designera i chyba dam w ogłoszenie "tylko nie po studiach artystycznych" bo widzę co oni robią...

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Tak coś mi się wydawało, że to niezła ściema..

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Sheeep bierzesz coś jeszcze FitLine? ja brałam kiedyś Active na pobudzenie z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
gaja cycki ci klapły a tyłek podniósł :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
garb Ci rośnie!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94792 Napisanych postów 364796 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670118
bo niby chelaty kup olimpa wit i minerały dla kobiet też masz w postaci chelatów i na miesiąc zapłacisz 20-30 zł

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium