SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111642

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Nanit
Izumik
Rotfl! To nie był gwałt! To była noc poślubna! Należało mi się! Mógł się nie schlać jak świnia? - Mógł!



jak był nieświadomy i go wykorzystałaś bez jego zgody to był gwałt!


Faceta i prostytutki ponoć się zgwałcić nie da ;) To był ... hmmm.... prezent ślubny (...) dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
może powinnaś mu kupić kwiaty i bieliznę?

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
TaDrugaKasia
Nanit
Ja ze swoim nie uprawiam seksu w ogóle, bo mu nie staje. bo jak by mu stawał i byśmy się seksili to byśmy juz dawno dzieci mieli -teoria znajomych i rodziny męża

zawsze jego wina!



Aj, zapomniałam jeszcze dodać że bezpłodni jesteśmy, oboje
Wszyscy wszystko kurde wiedzą najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Aha! To pewnie przez te sterydy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
TaDrugaKasia
może powinnaś mu kupić kwiaty i bieliznę?


... błeheheheeh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Oczywiście że przez sterydy, nie tak dawno całą puchę wheya zeżarliśmy, więc bezpłodność jak nic gwarantowana. Dobrze że nie świecimy w ciemnościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Co gorsza BCAA czasem jadamy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Nom, jak moi znajomi zobaczyli whey'a pierwszy raz to oczyście było gadania o bezpłodności, o raku, o męskim głosie itp. itd. Widać Tobie nie miał kto przemówić do rozsądku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Nanit
Co gorsza BCAA czasem jadamy...


NIE! No co ty!!!??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
No niestety za późno. I teraz mam włochate nogi ;-(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium