SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
Hej Girls,
pomoc potrzebna bom się pogubiła co nieco :( Niby sportu wiele od zawsze, niby z dietetyką za pan brat, niby fit instruktor, a bałagan jakiś nastał i pomysłu brak jaki plan żywieniowo-treningowy nałożyć, żeby było fit cool 'n' sexy...

Wiek : 29
Waga : 65 kg
Wzrost : 170cm
Obwód w biuście(1) : 88 cm
Obwód pod biustem : 77 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 72 cm
Obwód na wysokości pępka : 80 cm
Obwód bioder (3): 96 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 58 cm
Obwód łydki : 39 cm

W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, pupa, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : cycki

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)
- 3h x tyg trening wzmacniajaco-wytrzymalosciowy (w stylu Insanity Workout, ja prowadzę, ale ćwiczę z grupą),
- 1h x tyg crossfit,
- 2h x tyg bieganie ok 5 km,
- 3h x tyg w sezonie jazda rowerem ok 30 km - jako transport
- 1h x tyg dodatkowo, zamiennie pole dance, squash, inne

Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka z owocami, kanapki z pieczywa razowego
Co lubisz jeść na obiad : makaron, burgery wołowe (nie fast foodowe), ryby, mięcho z grilla, sałatki
Co jako przekąskę : owoce, kanapkę, zupy warzywne
Co jako deser : czekolada :(
Ograniczenia żywieniowe : nie ma
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie

Preferowane formy aktywności fizycznej: skuteczne :) od zawsze sport my love i chyba jeszcze nie trafiłam na taki, który nie sprawia mi przyjemności
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : spalacz QNT stack force, bialko QNT metapure, omega3, BCAA
Stosowane wcześniej diety : zbilansowane posilki (ostatnio B 100g, W 140g, T 40g)

Ostatnia Tanita pokazała 19,4% tłuszczu, ale teraz może być ciut więcej.

Cel: sportowa sylwetka z zarysowanymi mięśniami - jak bardzo? Wrzucam fotki, które mnie motywują i tak chciałabym wyglądać

Stan rzeczy aktualny przedstawia się jak na zdjęciu.

Mam pracę biurową, więc sporo siedzenia, natomiast staram się nadrabiać po pracy - przynajmniej jeden trening dziennie. Prowadzę treningi 3x w tyg, wytrzymałościowo-wzmacniające i staram się nie obijać na nich :) Ostatnio zaczęłam chodzić na crossfit, póki co wychodzi mi jeden trening tygodniowo. Oprócz tego przycisnęłam z bieganiem od pewnego czasu, ale nie wiem czy to dobry kierunek... Pozostałe aktywności to raczej jako hobby: popykam w squasha, zrobię jakiś wyrwany z kontekstu trening na siłce, powyginam się na pole dance, pojeżdżę na rolkach czy rowerem do pracy. Wiem, że od tego mięśni mi nie przybędzie, ale nie mam pomysłu jak to uporządkować...

Lubię jeść. Lubię słodycze - najgorzej, demyt! Walczę ze sobą i jak nie jem parę dni to mi przechodzi. Kumam temat zdrowego żywienia i już jakiś czas temu zakodowało mi się co jest dobre, a co be. Staram się jeść jak najmniej przetworzone produkty, "dobre" węgle typu owsianka, ryż basmati, makaron pełnoziarnisty, pełnowartościowe białko (wołowina, indyk, jajka, odżywki), zminimalizowałam ilość nabiału. W rzeczywistości czasem zdarzają się wpadki, ale wyrzuty sumienia mnie wtedy męczą dwa dni :)

Moje dzienniczki za ostatni tydzień:
http://potreningu.pl/dzienniki/podsumowanie/512e40f099634ca752000037/kasiczek

Jaką drogę obrać? Nie spocznę dopóki nie stanę przed lustrem i powiem: You fit beast, you did it! :)






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
Tak patrzę właśnie, że tak to trochę wygląda, mimo, że cisnę w pięty - ok zwrócę na to uwagę :)
Popykałam wczoraj w squasha, zrobiłam trening a'la zWOW. Plan na dziś crossfit - jak nie wyjdzie, to drugi dzień treningu na siłowni. Zastanawiam się czy od razu nie zwiększyć intensywności tego treningu - w sumie to tak malo poczułam jak ostatnio zrobiłam pierwszy trening, no sama nie wiem :(

Coś z innej beczki - jeśli lubicie owies na śniadanie, to ostatnio moje absolutne no. 1 śniadaniowe, to płatki suche zalane dzień wcześniej w słoiku musem z owoców/mlekiem z migdałów/jogurtem greckim - przegryzają się przez noc i rano są osom!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Podbij tę dietę do 2000 kcla, bo za mało jesz.
Edit: doczytałam

Dasz radę chodzić na siłownię?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-07-30 12:15:47

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
Dam radę - myślę, że max 3 w tyg jestem w stanie ogarnąć 1,5h na trenio na siłowni. W jakim kierunku pójść z treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Teoretycznie mogłabyś zacząć od treningu A/B Obli- znajdziesz w regulaminie.
Ale - zanim zaczniesz - daj filmik z przysiadów, bez obciażenia i z obciążeniem.
Jakie ćwiczenia/z jakim obc. robisz na crossficie?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
Oki, wrzucę filmiki jakoś dziś/jutro. Co do ćwiczeń na crossficie, to póki co miałam przyjemność (?) :) zmierzyć się z front/back squat - 30 kg, thrusters - 15 kg, wall balls - 4kg, knees to elbows, chest to bar pull-ups, box jumpy i parę jeszcze bez obciążenia, na razie zaczynam, nie jest lekko, wydolnościowe rzeczy spoko, siłowe ciężej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
To thrustersy też nagraj, i k2e

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo fajna sylwetka! mamy podobne wymiary i będę śledzić:)!powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
Poranny fitness zaliczony, z menu udało mi się podjechać trochę z kcal, mam nadzieję, że proporcje są ok.
Lecę zaraz na siłeczkę, idąc za radą Rudej biorę rozpiskę pierwszego treningu siłowego by Obliques, czyli:

Treningi z każdego A i B:
1,2 -gi wykonujemy po 2 serie każdego ćwiczenia, po 15 powtórzeń
3,4 -ty po 2 serie 12 powtórzeń
5,6-ty 3 serie 10 powtórzeń
7,8- my 3 serie 8 powtórzeń
Ćwiczenia oznaczone B1B2 itd wykonujemy parami na zmianę w obwodzie wszystkie serie z przerwami dopóki nie zostanie dokończona zadana ilość, dopiero przechodzi się dalej

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach (pochwała przysiadu: https://www.sfd.pl/-t818565.html)
B1. wyciskanie sztangi skos góra
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha
C1. prostowanie nóg w siedzeniu
C2. wznosy tułowia z opadu
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)

Trening B.
A. Martwy ciąg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem
C1. wypady
C2. uginanie nóg leząc
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
Po treningu 20min aerobów na bieżni lub rowerku, lub orbitreku...

przy okazji nagram filmiczki jak się zmagam z przysiadami i drążkiem. Szczególnie z tym drugim to nadal ciężko, po treningu crossfit sprzed tygodnia dziury w łapach jeszcze są ;)

Zasatanawiam się jak rozplanować aktywność w ciągu tygodnia. 3x trening na siłowni, 3x zajęcia fitness (PC), które prowadzę, 1x crossfit. Do tego 1 dzień odpoczynku, czy może jeszcze wcisnąć gdzieś bieganie, rurkę..?

Pon 19.00 siłownia
Wt 20.00 trening PC
Sr 7.00 PC 19.00 siłownia
Czw 20.00 PC
Pt 19.00 crossfit
Sob 10.00 siłownia
Niedz odpoczynek

Peace, love & stay fit





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
Oto i krótki filmik z przysiadami




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
kup sobie rękawiczki na ręce,jakos tak bardzo niestabilnie siadasz takie mam wrażenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
przenosisz ciężar na przód stóp -pięty się odrywają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pośladki, czyli jakim cudem mogę przestać wyglądać jak 10 letni chłopiec ?

Następny temat

Oddział zamknięty w SPAM

WHEY premium