SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddział zamknięty w SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
oo oKasia spacerek był? jak poszło ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
dziś znów chcesz sie wymigac od chodzenia?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
oki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no właśnie dlatego dłuższa historia :) Bo chciałam podziękować za ten spacer... ponieważ tak bardzo mnie dobił, że jak wróciłam do domu to z bólu nie dawałam rady aż w końcu pojawiło się coś znajomego - kolka nerkowa (niejeden kamień już urodziłam to od razu na pomoc doraźną po zastrzyk, bo wiedziałam, co mnie czeka (facet mnie jak worek kartofli do samochodu wrzucił) i co się okazało - może i to było naciągnięcie mięśnia na początku, uj wie, ale teraz to był promieniujący nerwoból nerki w górną część pleców związany z zapaleniem nerek :D Dzisiaj jadę na usg jeszcze zobaczyć czy to był jeden kamień czy czeka mnie weekend w toalecie.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Także dziękuję za wypchanie mnie, pobudziło to ruch kamienia :D Nie skończyło się tak jak powinno, ale zawsze lepiej wiedzieć co mi jest A ja nawet nerki nie podejrzewałam, bo zawsze miałam problem z lewą, a teraz prawa... także już mam 2 do wymiany

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
o kurna czyli takie troche szczęście w nieszczęściu... chociaż szkoda że naraziłyśmy Cię na dodatkowy bół, ale i tak był chyba nieunikniony co? może teraz szybciej wrócisz do zdrowia i treningów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Kasiu nie wiem co napisac...

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
TaDrugaKasia
Także dziękuję za wypchanie mnie, pobudziło to ruch kamienia :D Nie skończyło się tak jak powinno, ale zawsze lepiej wiedzieć co mi jest A ja nawet nerki nie podejrzewałam, bo zawsze miałam problem z lewą, a teraz prawa... także już mam 2 do wymiany


bądź dobrej mysli nie koniecznie to musi byc własnie to

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
mów co tam nowego bedziesz wiedziała, będę trzymać kciuki
Ja dziś idę do fizjo i się boję nie wiem czego
no i dziś mam sie dowiedzieć czy mnie do pracy przyjmą.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
dobrze dobrze, jak mam kamienie to zawsze każą po schodach chodzić i skakać, choć to ostatnie co chciałoby się robić bo ból spory (porównują do porodowego, ale nie wiem, nie rodziłam ;)) czyli koniec końców nieświadomie dobrze poradziłyście ;) A jak teraz mam antybiotyczek, odpowiedni przeciwbólowe to kwestia kilku dni z mojego doświadczenia na ustąpienie bólu, gorączki (mam gorączkę! a w tym upale jak się pociłam to skąd miałam wiedzieć, że to gorączka :D:D:D) a tak to chyba max tydzień i jestem Lisorybka

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kasiczek - work hard be proud - jak być fit beast?

Następny temat

Rekompozycja - walka o formę - początkująca

WHEY premium