SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed rozmawia z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74145

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
vitorr B
Ja juz nie wiem co mam myslec az wygrzebalem swoje konto i haslo do niego sprzed alt zeby moc napisac w temacie bo krew zalewa.

1 Nie znacie warunkow UFC jakie Mamed otrzymal (zakladanie ze to 20 a nie 6k ma dokladnie taki sens jak zakladanie odwrotne i opieranie na tym argumentow typu "potem powiedza ze UFC go nei chcialo i gowno oferowalo a polaczki uwierza" swiadczy o braku zdolnosci rozumowania logiczneog na poziomie dostatecznym

2 Nawet jesli to tylko krecenie ogladalnosci przed nastepnym KSW poczekajcie az sie to potwierdzi bo inaczej zachowujecie sie jak nastolatki

3 "prawdziwi fani mma" rzygac mi sie chce od te PUSTEGO okreslenia. prawdziwy FAN mma wg was- turlajacy sie gdzies po polskich matach pajac (albo i nawet nie cwiczacy w ogole) ktory noce i generelanie czas wolny spedza na necie piszac o honorze i umiejetnosciach oceniajac ludzi przed czasem.

4 Swoja droga Mamd leje emerytow-moze i tak ale jednak leje z predkoscia swiatla i efektownie-czyli nei ejst od nich troche lepszy a o pare poziomow lepszy- wiec znowu gledzenie ze go ktosby zjadl na sniadanie to swiadectwo glupoty bo to by znaczylo ze ludzie z czolowki UFC ostatnich 5 rywali Mameda pokonaliby jeszcze przed walka albo gora w 10 sek a moze to w sumie wszystkich naraz. nie rpzesadzajmy ani w jedna ani w druga strone -nie pokazal ze wygra z najlepszymi (ale pameitajmy z eprzegral nie rok temu a sporo dluzej od tego czasu sie rozwinal) ale z tymi co mial ( a kelnerzy znowu to nie byli) wygral w sposob bezdyskusyjny a do teog efektowny.

5 @Clenoman ja nie wiem jakim skonczonym totalnym niedorobionym I##### jestes ale cos CI powiem ARABOWIE to nie to samo co ludzie wyznajacy ISLAM. CZECZENI to narod kaukaski majacy z arabami niewiele wspolnego totez ja nei wiem czy Ty w ogole podstawowke skonczyles ale nazywanie CZECZENA wyznajacego Islam Arabem jest kwintesencja durnoty tak skrajnej ze mozna sie zastanawiac czy w ogole ma mozg osoba psizaca cos takiego. a nazwales go tak 2 razy i jakos nikt nei zwrocil uwagi-to daje obraz jakie IQ zasiada przed klawiaturami by byc wojownikami tego forum i prawdziwymi fanami MMA.

6 i teraz najzabawniejsze -99% czytajacych nawet nie zrozumie tego co tutaj napisalem bo mam inne zdanie od nich. coz ..ja pisze to zeby choc czesc z nich sie wku#### i moze ten 1% poczul ze da sie myslec.

Pozdrawiam


1.Samymi słowami ,, Taki Bispin który jest niżej w rankingach dostaje 500K" daje nam do zrozumienia że liczy na dużo za dużo. Jeżeli nie potrafisz tego wyłapac to masz problemy z interpretacją.

2.Po to są FORA DYSKUSYJNE żeby takie rozmowy prowadzic,każdy ma prawo do wypowiadania swojej opinii/

3.Zdecyduj się czy turlający się po matach czy siedzący na forum? Każdy kto się choc trochę poturlał zupełnie inaczej patrzy na wiele spraw

4.Sugerujesz że Spider ,Cheal,Munoz,Vitor nie zjechali by Mameda??
Obudź się człowieku z letargu.

5.True

6.Ja nie rozumie jak można tak łatwo poddac się tej całej propagandzie K&L masa osób już omotana ,,MEMED MISZCZ!" ,,Najlepsza organizacja w EUROPIE" i co pewnie 2 na Świecie?

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
@Agresst dziekuje za wypowiedz na poziomie przed wylaczeniem kompa odpowiem jeszcze-

"1.Samymi słowami ,, Taki Bispin który jest niżej w rankingach dostaje 500K" daje nam do zrozumienia że liczy na dużo za dużo. Jeżeli nie potrafisz tego wyłapac to masz problemy z interpretacją. "

ucinasz jego wypowiedz ze nie mowi ze chce tyle a jedynie daje ta kwote do porownania a to jest blad interpretacyjny ewentualnei celowy zabieg. i TO JEDYNE co mozna z tego wyinterpretowac. A ze interpretacja plus chociazby logicznym rachunkiem zdan zajmuje sie na co dzien jak si euprzesz moge CI to doslownie rozpisac rozrysowac w ramach implikacji koniunkcji alternatyw itd.
"
2.Po to są FORA DYSKUSYJNE żeby takie rozmowy prowadzic,każdy ma prawo do wypowiadania swojej opinii/ "

to jest troche jak dyskutowanie czy w 2012 w grudniu bedzie konice swiata. nie ma dowodow nie mam kwot nie ma ostatecznej decyzji- opieranie gnojenia zawodnika na spekulacjach to nie dyskusja IMO


"3.Zdecyduj się czy turlający się po matach czy siedzący na forum? Każdy kto się choc trochę poturlał zupełnie inaczej patrzy na wiele spraw "
Jedno drugiego nie wyklucza (znow logiczny rachunek zdan)

"4.Sugerujesz że Spider ,Cheal,Munoz,Vitor nie zjechali by Mameda??
Obudź się człowieku z letargu. "

sugeruje ze nie wiem -zjechac jako z latwoscia wygrac nei sadze. a ze sa lepsi -owszem tak uwazam ale z drugiej strony bez pojedynku z ktorymkolwiek z nich to nadal spekulacje.

"5.True"
Dzieki

"6.Ja nie rozumie jak można tak łatwo poddac się tej całej propagandzie K&L masa osób już omotana ,,MEMED MISZCZ!" ,,Najlepsza organizacja w EUROPIE" i co pewnie 2 na Świecie? "

nigdzie nie powiedzialem ze MAmed to mistrz a juz kompletnie nic nie powiedzialem o KSW -sam zreszta uwazam ich za farmerow z dojnymi krowami i demagogow. I masz racje ze ludzie latwo sobie daja oczy mydlic ale- Hitler jzu stiwerdzil ze klamstwo wystarczajaco czesot powtarzane staje si eprawd ai masy go posluchaly wiec czego sie dziwisz w tak blachej sprawie ?

pozdrawiam i milej nocy zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Przed pierwsza walka z Soku,Juras twierdzil,ze Blachowicz,to czolowka swiatowa:DCyrk bedzie dalej sie krecil,a fani dalej beda ogladac,bo badzmy szczerzy w soboty cale g.... w tej telewizorni jest;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Vitorr - ode mnie sog. Nie zgadzam się ze wszystkim ale z większością tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie Hitler, a Goebbels;)

Dobrze prawisz momentami, ale zauważ że spekulacja spekulacji nierówna.

Np, dopóki Najman nie zmierzy się z Lesnarem, nie możesz powiedzieć że by przegrał, bo to spekulacje.

Oczywiście, wyolbrzymiłem to trochę, ale mam na myśli to że przesłanki nie są po stronie Mameda jeśli chodzi o konfrontacje z czołówką MW w UFC- gorsze cardio, mniejsze doświadczenie z elitą, przegrana z Santiago (który w UFC skończył jak skończył), remis z Sakuraiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
A jak Kita mówi, że przede wszystkim liczą się pieniądze, tyle że nie w bezpośredni sposób, to wszyscy wznoszą toast Przecież w tym wywiadzie dokładnie to powiedział. Z Grabowskim może walczyć, ale walka ta organizatora kosztowałaby słono (z obu stron). Ktoś zaprzeczy, że taką walkę dałoby się wypromować i byłby to krok do przodu dla MMA w Pl ? Ale co z tego, panowie za śmieszne pieniądze walczyć nie będą. Dodatkowo podkreśla, że może walczyć to tu to tam, byle jego warunki FINANSOWE były spełnione - to wszystko. Ktoś rzucił hasło, że Mamed dostanie 20 tysiaków $, oczywiście wszyscy mu policzyli + wygrana + bonus za walkę wieczoru etc. i się zapaliło towarzystwo jak słoma

Wszyscy co wyskoczyli już z obraźliwymi gestami i słowami w stronę Khalidova pokazali wg. mnie poziom godny gimbusa.

Zgadzam się z vitorr B, prawdziwy fan MMA to hasło równie puste i bzdurne co dać z siebie 101% (Kita też się z tym zgadza ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
1.Jeżeli uważa propozycję UFC za śmieszną i za przykład podaje 500k Bispinga a nie 36 Santiago.Stwierdzam że i jego głowie bliżej do tych 500 aniżeli 36.Co i tak jest sumą ogromną w jego przypadku.

-Nie wszyscy są ekspertami interpretacji więc tym bardziej powinno się tonowac wypowiedzi żeby nie były źle odebrane a słowa skromnego Mameda w tle z taką gotówką jak 500 kafli to trochę faux pas.

2.Ciężko komentowac tylko fakty i udokumentowane wydarzenia.Czym więc są wszystkie tematy przed galami jak nie spekulacjami?

3.Jeżeli ktoś trenuje i się uczy/pracuje to posiadając do tego życie towarzyskie jego czas wolny jest bardzo uszczuplony więc nie można siedziec dużo na forach.

4.Został by zjechany z kilku wymienionych już powodów:

Cykle treningowe na kosmicznym poziomie co do tego w Olsztynie.
Sparingpartnerzy , Trenerzy,Gymy, Suplementacja/Doping,Doświadczenie,Obicie w UFC przed Amerykańska publiką.

"6.Ja nie rozumie jak można tak łatwo poddac się tej całej propagandzie K&L masa osób już omotana ,,MEMED MISZCZ!" ,,Najlepsza organizacja w EUROPIE" i co pewnie 2 na Świecie?

Nie było to całkiem skierowane do Ciebie.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
vitorr B
hmm


@ Aoox trollem nazywa mnie ktos kto twierdzi ze po 4 latach przerwy od treningu silowego od marca 2011 do lipca 2011 mial 30 kg progresu (75-105) w wyciskaniu lezac

Pozdrawiam


Uważasz ,że to nie możliwe?Pamięć mięśniowa?Jak brał wcześniej np. 120 kg 4 lata nic nie ćwiczył 4miesiące solidnego treningu i spokojnie mógł mieć mega skok siły .Pozatym co to jest te 105 kg ?Piszesz jakby mial progres ze 150 na 180 co by było ''naturalnie'' pewnie ciężkie.Wg mnie po 5 latach treningu brałeś 105 kg i się tak oburzasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0
Mamed jest żałosny w ch** zrobił w ch**a prawdziwych fanów MMA ja mam go teraz w dupie niech dostanie wp****** i niech sp*****la
Proszę, masz chusteczkę. Nie już.

_lechu_ i vitorr B


Zmieniony przez - MMA w dniu 2012-05-30 09:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
vitor skonczonego i niedorobionego ********** i ******** to sobie w domu poszukaj. O tym ze jest arabem napisałem z ironia ale tego sie juz nie domysliles.Napisałem tak bo mnie po prostu wk***ia juz to jego gadanie. najpierw KSW i tylko ksw pozniej nagle ufc a nastepnie ze ch**owe warunki. Moze i nie sa rewelacyjne ale kim on jest ze chce setki tysiecy. Zreszta nie bede pisal tego co juz wiele osob tu napisało. Przepraszam ze uraziłem Twojego ulubienca juz wiecej nie bede

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obóz KSW a początkujący

Następny temat

Glory World Series

WHEY premium