SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed rozmawia z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74162

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
bulletskat
Ja jak tylko będę miał możliwość to uciekam stąd za granice, najlepiej na stałe..


Uciekaj chlopie, ja ucieklem 2 lata temu i nie zamierzam wracac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Ja jestem teraz w lekkiej dupie :) za rok matura ja siedze w liceum gdzie na każdej lekcji zastanawiam się "co ja tu k***a robie" bo z własnej głupoty poszedłem do LO a nie do technikum. Pomysłów na przyszłość brak ...

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Sam sobie dałeś odpowiedź co powinieneś zrobić - uczelnia techniczna, ale przydało by się skończyć ten offtop na kilkanaście stron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
No szczerze mówiąc to ten offtop jest ciekawszy niż zastanawianie się co zrobi pan Mamed jak nie wiadomo nawet czy jeszcze trwają "negocjację" :)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja np daję lekcje perkusji. Polecam, biznes życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
rolff nie przejmuj się ja jestem w technikum i też zastanawiam się co ja tu robię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970


< gdzieś około

chcecie usłyszec cos o Mamedzie to oglądac od 2 minuty potem jest p******enie

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ale to ładnie powiedział "My na pewno na tym ruchu (o ile do niego dojdzie) będziemy korzystać, będziemy na jego pieniądzach zarabiali (...)"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Przecież to jest jego manager. Normalne, że będzie brał jakiś % od jego gaży z UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obóz KSW a początkujący

Następny temat

Glory World Series

WHEY premium